Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyenek az emberek...

Miért ilyenek az emberek manapság?

Figyelt kérdés
Minden egyes nap azt latom, hogy a közösségi médiára kipakolnak mindent az emberek, mondjuk legyen ez egy baba születése, miért érez az ember késztetést arra, hogy az ilyet kiposztolja? Lehetne sorolni ezeket még, engem érdekel ez, hogy miért van, olyan is írhat aki ilyen ember, de negatív kommenteket nem kérek, köszi. Szerintem az ilyen dolgokat meg kéne tartania az embernek magának, ez az én nézőpontom.

2020. júl. 3. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Hát szerintem mindenkinek szíve joga, hogy mit tesz ki. Van aki szereti, ha sokan látják, hogy mi történik velük. Emberfüggő.
2020. júl. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én akkor éreztem rà arra mit jelent az hogy megosztasz vmit az életedböl amikor egyszer full egyedül voltam külföldön gyönyörü karàcsonyi "faluban"extrém high tech szinvonal és extrém romantikusan kivilagitott rpületek es lehidaltam. Es totàl elfacsarodott a szivem hogy és mindezt egyedül làtni egyedül megélni, elmeselve de fotozva sem lehet àtadni.


Szoval egy élményt megélni örömmel, az elsö hogy legszivesebben mindenkit bele vonnàl. Anelkül valahogy nem is az igazi ha nem mondhatod vkivel eģyütt azt, hogy jé hü hà :)

2020. júl. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert a mèdia tehet róla . Ha titkos szolgàlatnál dolgoznèk akkor mindent megtudnèk bàrkiről. Igy nem csoda. Az emberek azt hiszik nincs következmènye a jelenlegi közössègi mediànak. De bizony van . Nem mozdulnak el a telefonnal sokat . Nem tesznek semmit önnmaguk önbizalmànak erősödèsèrt. Nyafognak hogy ez kell az kell de meg nem szereznèk. Könyvet nem fognak a kezükbe venni. Sajnos semmi sem ùjkeletű. Màr 20 ève amerikaiak miatt van a vilàg igy nèzz utàna. A koronavirus is kimondottan mièrt gazdasàgi terror? Mièrt teszt a teszt? Bumm. Megkapod a vàlaszt.
2020. júl. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert mára társadalmi elvárás lett a felszínesség, és hogy beállj a sorba. A legtöbb ember ezt látva nem tud másra gondolni, hozzáromlik az átlaghoz, és a rossz mintát ugyanúgy folytatja, öngerjesztő folyamat. Ott tartunk, hogy ha valaki nem a közösségi médián éli az életét, az ki van kiáltva furcsának, idiótának, pszichopatának, vagy egyenesen nem is létezik.
2020. júl. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Te miért érzel késztetést arra, hogy itt kérdések formájában hangoztasd a véleményed? Pontosan ugyanazért teszik...
2020. júl. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Azért kérdeztem meg, mert egyszerűen fura az ilyesmi nekem, kiváncsi vagyok, hogy látják ezt mások, azért nem ugyan az a kettő dolog. Én személy szerint nem szeretek kirakosgatni semmit, inkább megélem a pillanatot, anélkül hogy Facebookra, Instagramra vagy akárhová kitenném. Hozza teszem fiatal vagyok, 18.
2020. júl. 3. 20:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem posztolok, nem tud lekötni az ilyen. Peddig szép helyen lakom.
2020. júl. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó tudni, hogy vannak azért ilyen emberek is.
2020. júl. 3. 22:15
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy csepp hírnévért...
2020. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pont mostanában kezdtem el ezen rengeteget gondolkodni, és arra a következtetésre jutottam , hogy a legtöbb ember megfelelési kényszerből be akarja bizonyítani másoknak, hogy igenis elért valamit, az ő élete igenis izgalmas stb. stb. Azt pl sose értettem hogy valaki aki egy fedél alatt él a másik illetővel miért facebookon köszönti fel? Valamint azt amikor valaki egy elhunyt szerettéhez beszél, miért nem emlékezik meg magában csendben az elhunytról ,mit ér azzal hogy facebookra kiírja? Azt akarja hogy mások is lássák. Van akik viszont könnyebbnek találják azt ,hogy szimplán kiposztolják a kisbabájuk képét , vagy egy közös képet az oldalukra ahelyett hogy mindenkinek egyesével elküldik, azt még meg tudom érteni. De őrület amit nagyon nagyon sok ember leművel online.
2020. júl. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!