Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kellene tenni, ha egy...

Mit kellene tenni, ha egy ember olyan mélyre süllyed, hogy onnan érdemben már csak leljebb lehet kerülni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 3. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Fogalmazd meg a kérdésedet vagy kérj segítséget attól aki ki tudja fejezni magát. Ha gondolod szól, segítek, pusztán emberségből.
2020. júl. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Érdemben csak feljebb kerülhetsz, már azzal is hogy kiírtad ezt a kérdést.
2020. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindig van két út, fölfelé és lefelé. Ez döntés, motiváció és akarat kérdése.

Egy dolog azonban fontos..annyit amennyit te tudsz tenni magadért, annyit senki mástól nem várhatsz el.

Neked kell elhatároznod, hogy merre indulsz.

Persze lehet hogy még sosem voltam olyan mélyen, mint te..de lehet hogy sokkal mélyebben is.

Bármilyen jellegű problémád van hasonló sorsú emberek vannak.

Mivel ide írtál internet van...

Rengeteg fórum, segítő szervezet , közösség van, ahol találhatsz támogatást,de magadnak kell megoldást keresni.Nem vagy egyedül.

2020. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mérlegelni, mit tehetne, mit nem kellene ismét megtennie, mi a célja. Ezeket összesíteni, és egy új életformába belekezdeni.
2020. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elég ellentmondásos a kérdésed. Minél lejjebb van valaki, értelemszerűen annál inkább csak felfelé vezet onnan az út.
2020. júl. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Húszonegy év munka és sok siker után minden összeomlott. Másfél éve újra dolgozom. Bár ez nulla a húszon egy év, bármelyik másfél évéhez képest.


Négy, egymást gyorsan követő, súlyos tragédia végül a földbe döngölt.


Már minden szakember és egykori ismerösöm is lemondott arról, hogy valaha talpraállók.


Tudom több esélyem van, mint akinek mindig jobban befolyásolták életét külső tényezők, arra hogy elérjek valamit még az életben.


De volt 21 jó évem felnőttként is már. Három sz@r és négy közepes. Ha még lenne mégegyszer 21 jó évem. Egy sz@rt vagy még két közepes is túl magas ár lenne érte.


Ezt elb@sztam.

2020. júl. 3. 22:49
 7/10 anonim ***** válasza:
A kérdés es a ràadàs komment is érthetetlen.
2020. júl. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elvesztettél valakit vagy a biztos talajt a lábad alól?

Nem akarsz róla beszélni?

Sokszor az is segít ...meghallgatsz másokat, rájössz, hogy van rosszabb helyzet, mint a tiéd...

Vagy csak kapsz néhány visszajelzést, ami segít

2020. júl. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Elvesztettem mindenkit és mindent. Könnyebb felsorolni, hogy mit nem, mint hogy mit igen.


Nyílván, ... Ezen gondolkozva felerősödik, a részben kinőtt diszlexiám.

2020. júl. 4. 10:09
 10/10 A kérdező kommentje:
Jó arra van esélyem, hogy évek múlva talpra álljak. És mivel mindent elveszítettem, teljesen "új" életet kezdjek. Nyílván személyiségem, tudásom és képességeim hasonlóak lesznek.
2020. júl. 4. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!