Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetnék annak érdekében,...

Mit tehetnék annak érdekében, hogy több önbizalmam legyen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az életben nagyon fontos a magabiztosság, de sajnos én még magamban nem tudtam ezt fölépíteni, emiatt nem is vagyok sikeres az élet semmilyen területén.

Nem érzem azt, hogy bármiben is kiemelkedő lennék, így tartok tőle, hogy sehová és senkinek nem fogok igazán kelleni.

Az is nagyon zavar, hogy harminchoz közelítve még mindig csak itt tartok, nem értem el eddig szinte semmit az életben.



2020. júl. 3. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
500 milliószor írhatod ki, de ez az ami nem tanulható-csak tapasztalattal. Ezt könyvekből nem fogod összemazsolázni.
2020. júl. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem is kell kiemelkedőnek lenni, ha mindenki kiemelkedő lenne a világon, akkor nem lenne sok a Föld nevű bolygó népessége. Ez nem erről szól, mindig van tőled jobb, nyerhetsz versenyeket, lehetsz első egy-egy futamon, vagy egyéb megmérettetésen, de szinte biztos, hogy még itthon is lesz tőled jobb, külföldön meg pláne. A hobbi azonban mégis egy fontos dolog, amiben kiéleheted magadat, jó, hogy ha van.

Mi az, hogy nem értél el semmit? Otthon laksz? Mi a szakmàd? Mit dolgozol? Keresel eleget? Miért nem váltasz? Miért nem tanulsz még valamit, ha a jelenlegi helyzetedben nem boldogulsz? Harminc évesen még nem késő váltani. Akkor lesz nehéz, amikor már gyerek, meg feleség lesz, addig kell valamit alkotnod.

2020. júl. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csak hagyd el a komfort zónád
2020. júl. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Találj ki magadnak kihívásokat, és csináld meg őket.


Menj szembe valamelyik félelmeddel.

Lépj ki minél többször a komfortzónádból.

Beszélj kamera előtt, és tedd fel a YouTube, Instára, akárhova.


Ezek mind építenek, szépen lassan, lépcsőfokról lépcsőfokra.

2020. júl. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!