Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet kilábalni egy...

Hogy lehet kilábalni egy ilyen helyzetből?

Figyelt kérdés

Gyermekkoromban ért néhány megalázás a véleményem / ízlésem miatt. Ez mostanra (legalábbis én erre vezetem vissza) odáig fokozódott, hogy nem merem senkinek megmutatni a valódi énemet. Nem merem felvállalni, hogy milyen ruha tetszik, milyen zenét hallgatok. Nem merek fényképet kirakni közösségi médiára, vagy a véleményemet kifejezni akár egy like formájában. Szorongást érzek, ha el akarom mondani, hogy tetszik valaki, stb.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Hogy lehetne kilábalni ebből? Pszichológushoz nem szeretnék járni.



2020. júl. 5. 22:22
 1/1 anonim ***** válasza:

volt hogy belőlem is viccet űztek azért mert milyen zenét szerettem. én felvállaltam,de aztán kezdtem letagadni,mert minél több osztálytársam bántogatott miatta.

azóta már nem tartom semelyikkel se a kapcsolatot és mostmár kicsit szabadabb vagyok ezen téren.

esetleg keress olyan embereket akik szeretik az olyan cuccokat mint te és barátkozz velük. sokkal egyszerűbb,ha van olyan ember az oldaladon aki ugyanúgy szereti azokat amiket te.

2020. júl. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!