Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ennyire túlértékelt a...

Miért ennyire túlértékelt a szex sok ember számára?

Figyelt kérdés
2020. júl. 6. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Mert üres az életük, és ez az egyetlen és olcsó örömforrásuk.
2020. júl. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Mit értesz azon, hogy túlértékelt?

(Ahhoz képest, hogy trónok sorsa dőlt el miatta:)

2020. júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Mi neked a túlértékelt?

De talán azért mert semmivel sem igazán helyettesíthető élvezeti forrás aminek az életminőségre is komoly hatása van szinte minden embernél

2020. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem ér annyit, hogy az ember eldobja érte az emberi méltóságát, fizessen érte vagy depressziós legyen nélküle. Mindenki rá van pörögve ezerrel, van egy halom beteg vágya, ami nélkül nem is érzi, hogy él és úgy viselkedik egy olyan ember mellett, akivel dugna, mint 3gy idióta
2020. júl. 6. 12:55
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Minden élőlény célja a szaporodás.
2020. júl. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De az ember nem akar szaporodni, csak élvezni... Mindnekit veszettül védekezik, telibeszarja az utódgondozást. Akkor lenne értelme a szexet a szaporodásra hivatkozva jónak tartani, ha minden másban is mutatna az ember ösztönös viselkedést a szaporodási kedvre (pl erőforrások felhalmozása, tartós partnerkeresés). De épp ellenkezőleg, ha szóbajön az utód is a szex mellé, spuri van.
2020. júl. 6. 13:38
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Most igazából neked az a bajod, hogy a párod nem tud kielégíteni, vagy nincs aki szexeljen veled?
2020. júl. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyik sem. Az zavar, hogy úgy kezelik az emberek a dugást, mintha kriptonit lenne és hülyének vagy hazugnak nézik azt, akit ez nem hatja meg annyira, hogy eldobjon érte mindent, amitől ember és nem állat
2020. júl. 6. 14:31
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

a szex egy nagyon fontos része az ember életének. mindenkinek mások az igényei, valakinek elég a havi 2 alkalom, nekem kell a heti 3 minimum. nem azért, mert állat vagyok és nem tudok uralkodni magamon (tudok, hidd el), de ha van rá alkalmam és szeretem is, akkor miért tagadnám meg?

számomra igen, furcsa, hogy valakinek egyáltalán nincs szüksége a szexre (szerintem nem lehetnek jó tapasztalatai), de nyilván nem ítélem őt el ezért, de te miért igen, ha valakinek igenis fontos a nemiség?

nem mondanék le róla és nem is akarok, ennyi, ettől nem leszek idióta

2020. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nehéz értelmezni? Nem azt mondtam, hogy ne legyen senkinek szüksége rá, de azért annyira nem is fontos, hogy az ember hülyét csináljon magából miatta és mindenhol a dugatlanságát hangoztassa meg az igényeit.
2020. júl. 6. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!