Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha muszáj lenne választanod,...

Ha muszáj lenne választanod, hogy melyiket nem csinálhatnád 1 hónapig, melyik lenne az?

Figyelt kérdés

1.: nincs tusfürdő, szappan, nedves törlőkendő, vizesrongy, sima vízzel mosakodás, zuhanyzás. Dezodor, parfüm sem engedélyezett


2.: nincs fogkrém, fogkefe, szájvíz, fogselyem, fogpiszkáló, vízzel öblögetés


3.: nincs sampon, balzsam, hajfestés, szárazsampon, sima vízzel hajmosás, sapka, kalap, kopaszság


4.: minden ruha ugyanaz marad, beleértve az alsóneműt és zoknit is



2020. júl. 7. 15:12
A kérdező szavazást indított:
1 hónapig nem fürödnék
1 hónapig nem mosnék fogat
1 hónapig nem mosnék hajat
1 hónapig nem cserélnék ruhát
75 szavazat
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Ja és elfelejtettem:


Nincs olyan opció, hogy végig otthonmaradsz 1 hónapig. Ugyanúgy kell emberek közé menned.

2020. júl. 7. 15:15
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
És aki alapból home office-ban dolgozik? Az képzelje magát egy irodába?
2020. júl. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
76%
Fürdés nélkül biztos össze szedsz valami gombás fertőzést az intim területeken. A fogmosás nélkül meg nem lennének fogaid a végére. A ruháknál ugyanaz mint a fürdésnél. Talán kibírja a haj és a fejbőr az egy hónapot, de az is húzós, nem kéne semmi tetű. 😓
2020. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%

Hagyd már ezt a hülye "home office" divatkifejezést...

Nem jársz boltba, étterembe, edzésre, kirándulni, kávézni, sütizni, vagy csak sétálni egyet?


Egyébként hajat nem mosnék.

Az alsónadrág minden ápoltság ellenére is büdös lenne néhány nap után, a hónaljam szintúgy.

Ha néha véletlenül elalszom fogmosás nélkül, akkor hajnalban megébredem és mehetek ki, annyira nem bírom.

Marad a haj...

2020. júl. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem divatkifejezés, ez a neve. Boltba megyek heti egyszer. Ha meg nem tudnék hajat mosni, nem értem, miért kéne többet eljárnom, mint amúgy. Ahogy azt sem értem, hogy ha a hajat választom, de fürödni tudok, miért nem tudom sima vízzel megmosni a hajam, de ehhez gondolom buta vagyok.
2020. júl. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ezek nélkül nemhogy egy hónapot, egy hetet se bírnék ki! Azért a hajmosást választottam, mert hallottam már olyan challenge-ről, hogy x hétig nem moss hajat és akkor kevésbé fog zsírosodni.
2020. júl. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
A 3-ast választanám, és lenyírnám a fejemet kopaszra.
2020. júl. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
A kopaszság nem opció, mejt a kéjdező azt mondta. Van egy logikája, na, ha nincs sampon, borotva sincs.
2020. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
Istenem... Logikát és kiskapukat kerestek egy fiktív, elméleti kérdésre...
2020. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%

1 hónapig úgy oldom meg az étkezést, hogy ne keljen mosogatni.


Azaz többnyire rendelt, előre elkészített dolgokat eszek vagy könnyen megcsinálható mikrós mireliteket amik saját csomagolással érkeznek.


Ha mégis szükség van evőeszközökre vagy tányérokra akkor meg eldobható műanyagokat használnék.


Szóval az 1 hónap mosogatás nélküli létet választanám.

2020. júl. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!