Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen gyerekkori csínyeket...

Milyen gyerekkori csínyeket követtél el? Melyik volt a legnagyobb? Milyen büntetést kaptál érte?

Figyelt kérdés

2020. júl. 7. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Levágtam a hajam.

Vagy mindig beleragadt a rágógumi. (Jó, mondjuk ez nem direkt)

Letoltak, és olyan hajjal maradtam amíg megnőtt, és lehetett vele valamit kezdeni. :D

2020. júl. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer kipakoltam a konyhaasztalra a macska alomból a szajrét. Biztos elbeszélgettek velem, de még nagyon kicsi voltam.:D
2020. júl. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Nem voltam olyan nagyon balhés gyerek, szóval túl extra sztorikkal nem tudok szolgálni. De például nekem is volt egy telefonbetyárkodós "korszakom", amikor például a tudakozót hívtam fel mindenféle troll kérdéssel. Akkoriban nagyon nagy sláger volt a reklámjuk a tévében.

De ezt is kábé csak addig csináltam, amíg ki nem derült és egy-két pofonnal el nem vették tőle a kedvem a szüleim xD


26/F

2020. júl. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Kiskoromban egyszer az udvaron játszottam a gyufákkal, meggyújtottam és dobálóztam vele... apám nagy vesszőseprűvel elvert de jogos volt és tanultam belőle.

Később volt hogy szalonnasütés után játszottam a parázzsal, anyám kikapta a kezemből a piszkafát és amit kaptam azt nem tettem zsebre...

Tanultam mindkét esetből és nem gyújtogatok, nem vagyok piromániás.

2021. ápr. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Iskolából hazafelé minden házba becsengettük, de ennek a híre valahogy hamarabb ért haza, mint én magam. Utána jött a szokásos: "Meg ne halljam még egyszer, hogy idegen emberekhez csengetsz be, blablabla". Ez nekem elég volt, hogy többet ne tegyem, nem is az én ötletem volt, de akkor mókásnak tűnt.

Iskolában szintén direkt átdobáltunk labdát, babzsákot a szomszéd nénihez. akkor az osztályfőnök tartott fejmosást. Talán beírás volt, erre nem emlékszem.

2021. jún. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!