Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szőrösebb típusú lányok!...

Szőrösebb típusú lányok! Nektek volt emiatt az életben bármilyen hátrányotok?

Figyelt kérdés
Azokhoz szól a kérdés,akik az átlagosnál szőrösebbek. Akár gyermekkori csúfolás,vagy később kapcsolatban jelentett gondot. Lányként kérdezem,hasonló problémával.

2020. júl. 9. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Semmi. :) Borotválkozom, az arcom gyantázom. Cserébe mindenki irigykedik a dús, erős hajkoronámra, a szempilláimra és a szemöldökömre, amivel a szedésen kívül nem kell semmit csinálnom, mégis szép fekete, tömött.


Próbáltam gyantát, IPL-t, de nem igazán jöttek be... Dehát így is van megoldás :)

2020. júl. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Hormonális problémák miatt szőrösebb vagyok, mint az átlag. Most már nem zavar, de régen az iskolában előfordult, hogy megjegyzést tett a többi lány. Ez akkor nagyon bántott, főleg általános iskolában.


A nyilvánvaló hátrányok mellett amúgy volt előnye is. Emiatt mindig olyan barátnőim voltak, akik olyannak fogadtak el, amilyen vagyok, a felszínes lányok elkerültek. :)

2020. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, az lemaradt, hogy nekem nem hormonális alapon ilyen. Mindkét szülőm dús fekete hajú, apukámnak erős, göndör szakálla és haja volt fiatalabb korában, úgyhogy kevés esélyem volt lágy szőkés pihékre a lábamon és a bajszomnál is. :D
2020. júl. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Hát általános iskolában volt néhány olyan lány aki csúfolt.

Akkor persze nem esett jól.

Most már felnőttem. 3 éve van barátom. Elfogad amilyen vagyok. Senki sem tökéletes.

A testem ilyen, borotválkozok gyakran. IPLt próbálom, néha a gyantát.

És igen, ahogy az egyes is mondja.. 2* annyi hajam van mint az "átlagos" lányoknak, soha nem kell a szemöldökömet kihúzni, a szempillám pedig magától olyan dús és hosszú, mint a legtöbb lánynak a legdrágább szempillaspirál használatával. Ez egyértelműen előnye. ;)

2020. júl. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadtam magamat.Ezen nem tudok változtatni.Kár lenne ezen stresszelnem.
2020. júl. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!