Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi olyan hihetetlen azon, ha...

Mi olyan hihetetlen azon, ha valaki már lassan 12. éve a Balatonra megy nyaralni és unja már? Miért nem lehet ezt egyeseknek felfogni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 9. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem semmi hihetetlen nincs benne. Én úgy unom a balatoni nyaralásokat, hogy még sosem nyaraltam ott. Ami nem külföldön van, az számomra nem is nyaralás!
2020. júl. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Én meg egyenesen utálom azt a pocsolyát! Mikor kicsi voltam állandóan oda cűgöltek, attól a víztől mindig is undorodtam, napon meg nem ajánlott lennem ha nem akarok min. 1 évig hülyén kinézni (a fejemen van egy hatalmas fehér folt amit szinten kell tartanom)
2020. júl. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Semmi sem hihetetlen, de senki sem tiltja meg neke, hogy máshol nyaralj.
2020. júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Na en meg kerek 20 evig sehova se mentem, mert minden filler mashova kellett. Igy eletem legnagyobb szerelmevel, Budapesttel maradtam.

Utana hirtelen fordult az eletem. A Lago Maggiore, aztan csupa gyonyoru hely, uj elet, felfordulnak az irigysegtol a regi ismeroseim. Csak eppen en 20 evig nem irigykedtem. Most meg a szerelmem siratom, ami tavol van, egyre koszosabb, szomorubb, remenytelenebb hely.

2020. júl. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy akinek hihetetlen,annak miért? Csak hogy a kérdésre válaszoljak: mert tele van lehetőséggel, és a 12. nyaralásnál már ideje lenne elfoglalnod magad a parton. Kövezzetek meg,de én is csodálkozom (tényleg nem rosszindulatból). Persze van aki jól érzi magát,van aki egész nao a vizen azkar szörfözni,van aki a városban sétálni,van aki a szobában x-boxozni,van aki hegyetmászni, és a végtelenségig lehetne sorolni. Viszont akad olyan!aki meg pld a városnézést gondolja unalmasnak,viszont imád kertészkedni, ezt a barátja viszont nem érti,mert ő meg nem megy el úgy nyaralni,hogy ne nézné meg a parti városokat. Te nem tudod lefoglalni magad a Balatonon, én nem tudok sok mindent kezdeni magammal bent a szobában. Senki se egyforma :)
2020. júl. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!