Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mégis hogyan lehet egy Nárcisz...

Mégis hogyan lehet egy Nárcisztikus embertől megszabadulni?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy low contactot vagy no contactot kell velük szemben alkalmazni. De ha szinte minden nap rá vagy kényszerülve, hogy találkozz vele (pl iskola, munkahely), ott mégse lehet teljesen lerázni az ilyen embert. Én legalább is nem tudom, pedig szeretnék már végre megszabadulni tőle.. Ha csak egy rossz szót is szólok neki, vagy nem ugrálom körbe és ezen megsértődik, rögtön elkezd engem bemocskolni és hazugságokat terjeszteni rólam, meg keverni a sz@rt.


Valakinek van esetleg valami tanácsa? Leginkább olyanok válasza érdekelne, akik tisztában vannak azzal, milyen egy valóban nárcisztikus ember



2020. júl. 11. 21:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
munkahely váltás.
2020. júl. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
Iskolában, munkahelyen sem vagy semmire rákényszerítve. Kerüld el messzire, nem kell vele beszélgetni.
2020. júl. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon nem tudod elkerülni, akkor ha jön beszélgetni, mindig tereld magadra a szót, használd lelki szemetesládának, vagy dicsérj folyamatosan másokat neki. Elég hamar el fog húzni, az árnyékot nem szeretik.
2020. júl. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
3%
Veled legalább foglalkozik valaki. Örülj neki.
2020. júl. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%

Nem örülhet neki, ezek iszonyat emberek. Főleg, ha úgy ügyeskednek, hogy a végén téged állítanak be annak és gonosznak. Pláne, ha családtag és végig a hátad mögött lejáratott, úgy,hogy a szemedbe mosolygott.Nem nyugszanak, míg ellened nem fordítanak mindenkit és el nem hitetik, hogy te vagy a rossz. Konkrétan semmi esély arra, hogy abbahagyja, ha csak valami csoda folytán le nem bukik.A többi emberrel elhitetik, hogy jó emberek, sőt még azt is, hogy te járatsz le másokat. és te játszod meg magad. Kegyetlenek.Tönkreteszik az összes kapcsolatodat, nem tudsz jól lépni,mert mindig két lépéssel előtted jár és másokat is bevonnak, hogy téged manipuláljanak és kiszedjenek rólad információkat.Ha rád szállt nem fogja abbahagyni, amíg tönkre nem tesz. Csapdákat állít és ha, nem figyelsz belesétálsz. Elhiteti, hogy mások akarnak neked rosszat és csak bennük bízhatsz, amíg nem alakul ki nálad üldözési mánia, vagy,ha nem alakul ki, gondoskodik róla, hogy elhitesse rólad ezt és elérje, hogy nem bízzanak benned és te se bízhass másokban.Egyszerűen nem tudod, hogy ki a rossz és ki nem, mindenkire gondolsz, csak rá nem, mert megvéd és kedves veled. Közben ő provokálja ki a konfliktusokat.És mindent ellened fordít, amit megtud rólad.A végén te leszel a nárcisztikus és rossz. A legrosszabb, aki nem nyíltan az és a hátad mögött ügyeskedik míg senki nem fog neked hinni és már egy rakás szart elhitetett rólad.

Téged legalább egy nyíltan nárcisztikussal hozott össze a sors, talán nem hisznek neki, ha látják, hogy viselkedik.Ha rejtetten az, akkor semmi esélyed semmire.Elintézi, hogy munkád se legyen, úgy lejárat.

2020. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
25%
#5 azt se tudod hogy milyen egy nárcisz.
2020. júl. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem. Miért szerinted milyen? Melyik része nem olyan? Nekem az egyik családtagom az, úgy hogy közben elhitette mindenkivel, hogy én vagyok az. Összebarátkoztat emberekkel, hogy kiszedjenek belőled dolgokat, utána megkérdezi mit mondott. Mindent kiderít. Elhiteti, hogy te vagy a beképzelt és olyan dolgokat hallasz vissza magadról, ami meg sem történt.Én arról beszéltem, ha valaki rejtetten az, nem nyíltan. Nyíltan lehet rögtön levágni, hogy öntelt és vele van probléma. A rejtett más. Az nem nyugszik, míg be nem mocskol teljesen és el nem hiteti, hogy te vagy a megbízhatatlan és rossz.Általános, hogy arról beszél ki,mit mondott a másikról, ami lehet igaz is, de lehet csak ő találta ki.Azért, hogy elterelje magáról a figyelmet.A nyíltan nárcisztikus sokkal jobb, mert róla lerí, hogy figyelemre vágyik, a rejtett az más, ő elhiteti veled, hogy különleges és fontos vagy közben meg lejárat, hogy ő jobb színben tűnjön fel mások előtt.
2020. júl. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
75%

Lejárat, megaláz és nevetségessé tesz. Onnan támad, ahol a legjobban fáj és azzal ,akit a legjobban szeretsz.

Nekem konkrétan tönkretette egy ilyen a párkapcsolatomat, de úgy, hogy a volt párom, azt hiszi én vagyok az és én járattam le őt, én pedig azt hittem ő tette ezt velem.Miközben ő röhög a markában.Ha lebukik előtted bedurvul és pokollá teszi az életed. Az ilyen téged állít be ideggyengének és addig provokál, míg ki nem kelsz magadból és lesz rá bizonyítéka, hogy te ilyen vagy. Tanukat keres, hogy bebizonyítsa, hogy te tényleg olyan vagy, amilyennek beállít.Mire rájössz, mit csinál már késő.Senki nem hisz neked.Lételeme, hogy másokat összeugrasszon.

2020. júl. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
56%
Ha ez megtörtént veled akkor abban az emberek is közbe játszottak.
2020. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Én alkalmazom a no contaktot, de csak kissé segít és véd meg tőle. Az ismerőseimtől így is megtud rólam dolgokat.Repülő majmokat használ, akik kémkednek neki.Konkrétan az összes olyan emberrel meg kellene szakítani a kapcsolatot, akit ő is ismer és ezek olyan emberek, akiket te szeretsz, nagyon fáj. És még közben is folytatja a lejáratásodat, nevetség tárgyává tesz és aláz.Csak úgy cáfolhatnád meg ezeket a pletykákat magadról, ha lenne legalább egy ember, aki a nap 24 órájában veled van , pártatlan és figyeli mit csinálsz, milyen vagy, hogy viselkedsz. De ez nem megoldható.
2020. júl. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!