Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ilyen sok visszahúzó...

Miért van ilyen sok visszahúzódó ember?

Figyelt kérdés
Itt is minden második kérdés róluk szól kis túlzással. Mi történt, hogy ennyire gyávák az emberek?
2020. júl. 12. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem gyávák, te vagy butus. Sok esetben szorongás áll a háttérben. A mai felhyorsult világban szinte az összes fiatal szorongással küzd, olvass csak utána :))
2020. júl. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Nincsenek sokan, csak nyilván azok írnak ilyesmivel kapcsolatban kérdést, akiknek valami problémájuk van. Azok, akik elfogadják magukat, sok barátjuk van, azok nem fognak segítséget kérni, mert nincs miben.
2020. júl. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Mert akik nagyhangu tarsasagi emberek, azok nem ezen az oldalon fogjak tolteni a fel napjukat. Te is introvertalt, visszahuzodo vagy. Kerdezd meg magadtol, h mi az oka.
2020. júl. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Introvertált vagyok, de nem visszahúzódó. A kettő egyáltalán nem ugyanaz. Én nem fosom össze magam, ha hozzám szól egy idegen és szóba tudok elegyedni emberekkel simán. Caak nincs rá igényem.


Aki introvertált, az nem kérdezgeti kétségbeesetten, hogy hogyan ne legyen az... Aki beteg, azt meg nyilván zavarja a betegsége, ami miatt gátlásos, visszahúzódó, gyáva.

2020. júl. 12. 16:57
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Mert a világ rossz irányba halad.Aki nem tud azonosulni a mai trendekkel,irányelvekkel,az nem tud,és nem is akar lépést tartani a világgal,ezért inkább visszahúzódik.Vagy elmaradnak melőle egész egyszerűen a barátai,mert nincs idejük,nem akarják tartani a kapcsolatot.Így az illető magányos lesz.
2020. júl. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok támadás ér. Nincs bizalma senki iránt. Nem találkoztam még olyan emberrel, aki nem akar kihasználni és képes empatikusan viselkedni.
2020. júl. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Mert a mai világban egyre kevesebb a személyes interakció, már a hivatalos ügyeket is főként neten intézzük, a pizzarendeléshez se kell telefonálni, elég pár kattintás az okostelefonon, és estik sorolhatnánk. Minden egyre inkább afelé tolódik, hogy írásban kommunikálnak az emberek, vagy gépekkel kommunikálnak emberek helyett (automaták, stb.). Emiatt aki aki kicsit is hajlamos begubózni, szorongani, szégyenlősnek lenni, az méginkább belesüpped ebbe.
2020. júl. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%

Visszahuzodo = gyava?


Egyebkent komoly fusztracioid lehetnek, ha ilyen minosithetetlen hangnemben beszelsz embertarsaidrol. Es attol, h valaki visszahuzodo meg nem jelenti, h ne tudna beszelni masokkal. De ha esetleg valaki traumak miatt nem tudna megszolalni: mi kozod van hozza es egyaltalan mit zavar? Te talan tokeletes vagy?


Egyebkent meg a komlexusos visszahuzodok szoktak az introvertaltsag skatulya moge bujni, mert ugy maris nem erzik cikinek. Nojj fel baratom, mert ha csak a gyavasag lenne a legnagyobb problemad akkor mar osszetehetned a ket kezed. Szanalmas.

2020. júl. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8: szerintem inkább neked vannak így a komment alapján
2020. júl. 12. 21:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Én speciel azért lettem visszahúzódó, mert olyan emberek között nőttem fel, akik nemcsak mindenért kibeszélnek, de azért is kikaparnák a szemedet, ha 1000 forinttal több fizetésed lenne. Bajban mindent megtesznek érted, de ha jól megy a sorod, kitúrnak. Mind a család, mind a közeli "barátok". Megszoktam, hogy nem adhatom ki magamat, mert ott fúrnak, ahol tudnak.
2020. júl. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!