Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik lenne jobb választás?

Melyik lenne jobb választás?

Figyelt kérdés
Úgy meghalni, hogy akit szeretek nem tudja meg hogy szeretem hogy ne érezzen bűntudatot. Vagy úgy meghalni hogy, elmondom neki, hogy szeretem és nem szeret( vagy a legvalószínűtlenebb 0,000000000000000000000000000000001%, hogy ő is szeret)?

2020. júl. 13. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem meghalni és keresni olyat aki szeret! 🙂

Ne add fel!

2020. júl. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most nem azért. Miért nem mondod el neki??

Nem áll meg a világ, ha azt mondja, nem kölcsönös.

Tudom, hogy nehéz, de el kell fogadnod a visszautasítást.

Mondd csak meg neki.


Véletlenül se tegyél kárt magadban emiatt.

Nyitott szemmel járj, és biztosan találsz olyan lányt/fiút, aki viszonozza az érzelmeid.

Hajrá!! 😉

2020. júl. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van egy jó mondás, szerintem ezt kellene megfogadnod:

Élj úgy, hogy amikor majd lepereg előtted az életed filmje, akkor legyen mit nézned!

Ha nem kérdezed meg akkor nem lesz semmi, ha megkérdezed akkor abból lehet valami. A semmihez képest csak a valamit veszítheted - azzal ha nem is próbálod meg.

2020. júl. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem csak erről van szó, erre eszembe jut egx mondás: Nem az utolsó ütéstől esem össze, az összes korábbitól.
2020. júl. 13. 15:14
 5/5 anonim ***** válasza:

A rocky című film az pont erről szól. Az a csávó mindig felállt érted mindig. Keménynek kell lenni.

Nekünk van egy mondásunk az élet minden területére alkalmazható.

így hangzik: -Nem tudom mi lesz de bemegyünk bazdmeg oszt robbantunk, megölünk mindenkit.

2020. júl. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!