Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hosszabb hajú lányok, hogy...

Hosszabb hajú lányok, hogy alszotok, éjjel összefogjátok a hajatokat, vagy szabadon hagyjátok?

Figyelt kérdés
Nekem a derekamig leér, és eddig mindig befontam, de mivel nappal is állandóan fel van tűzve, jó érzés lenne legalább éjjel szabadon hagyni. De állandóan ráfekszem vagy belegabalyodok. Van akinek sikerül kibontott hajjal aludni? Reggelre mennyire lesz kifésülhetetlen? 😀

2020. júl. 13. 14:10
A kérdező szavazást indított:
Összefogom, úgy alszom
Szabadon hagyom éjjelre
55 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Inkább szenvedek a fésüléssel, mint összefogva aludjak vele. Örülök, ha nyitva van.
2020. júl. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Csak a nagy melegben fogom össze éjszakára. Éjjel többször felkelek és olyankor megigazitom, lesöpröm a hajam az ágy végébe, hogy ne feküdjek rajta és sima maradjon.
2020. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Mindkét módon szoktam. Nem tudom a többi hosszú hajú lány hogy van vele, de én ha alul lazán befonva hagyom éjjelre, akkor reggelre az a rész behullámosodik (így a felkötés, konyba tevés ki is van zárva - túl csúnya hullámok maradnak tőle a hajamban). Így ha ki van vasalva, vagy szimplán nem akarok hullámokat, akkor nem fonom be. Nagy melegbe is be szoktam fonni... Ahogy kedvem tartja.
2020. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
Én összefogom mostanában, mert nagyon melegít.
2020. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

Nekem a derekam alá ér, és abszolút változó. Általában vagy kibontva hagyom vagy befonom (lazán, hacsak a kényelemért, szorosan, ha reggelre hullámos tincseket szeretnék). Néha egy laza kontyban (ami reggelre teljesen szétjön) hagyom, de olyan is volt, hogy későn (vagy éppen korán) értem haza és egyszerűen copffal együtt dőltem be az ágyba.

Nem igen szoktam belegabalyodni, reggel pedig könnyen fésülhető. Legalábbis könnyebben, mint a többi esetben.

20/L

2020. júl. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Hullámos hajam van és mindig leengedett hajjal alszok
2020. júl. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
Ne fogom össze mert akkor jobban törik. Lefekszem és kisöpröm/igazítom magam mellé. Nekem sosem volt gondom ezzel, de lehet azért mert amint eligazítottam már alszom is reggelig.:D
2020. júl. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
Nekem derékig ér, mindig kibontott hajjal alszom. Még soha nem gabalyodtam bele. Elég nyugodtan alszom. És nem is szokott összekócolódni. Nekem egyébként húzódik a fejbőröm, ha hosszú ideig be van fonva, fel van kontyolva. Szóval nekem sokkal kényelmesebb kibontva.
2020. júl. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
Kiengedett hajjal alszom, mert nekem kényelmetlen úgy feküdni, hogy össze van fogva.
2020. júl. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is derékig érő hajam van és úgy szoktam, hogy beigazítom a másik oldalra, aztán már alszok is. Nem nagyon szeretem összefogni, csak ilyenkor nyáron, hogy ne izzadjak alatta, amilyen sok és vastag szálú.
2020. júl. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!