Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan, hol találhatnék kínai...

Hogyan, hol találhatnék kínai egyetemistákat nyelvgyakorlás céljából?

Figyelt kérdés
Szeretnék kínaiul tanulni, az egyetemen kezdtem szabválként, illetve magam is gyakorlok nyelvkönyvekből és netes forrásokból. Viszont azt érzem, hogy ez nem elég vagy nem elég hatékony, főleg a kiejtésben jönne jól a segítség és a visszajelzés. Pont ilyenkor nyáron lenne a legtöbb időm rá, de ilyenkor pedig max. itthon tudok egyedül tanulni. Vidéken élek, itt a környéken sehol nem találtam tanfolyamot vagy magántanárt. Viszont ahogyan elnéztem az árakat (kb. 5000/óra) lehet nem is gond... Tudnék érte fizetni, viszont ez az ár nekem már túl magas és ezt nem tudnám kifizetni. Ezért arra gondoltam, hogy nekem az is tökéletes lenne, ha pl. egy kínai egyetemista segítene (vannak külföldi szaktársaim-és kínai pont nincsen köztük-közülük is sokan vállalnak korrepetálást olcsóbban és a vírus miatt most sokan itt is maradtak, ezért gondoltam erre). Csak nem tudom, hogy hol vagy hogyan tudnék eljutni hozzájuk, hol kellene keresnem, hová kellene kiírnom stb. Ehhez lenne tippetek?
2020. júl. 14. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Konfuciusz intézet. A 90% ezen át van itt.


Viszont a többség felsőközéposztálybeli, és meg fogja kérni az árát.

2020. júl. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát én egy 3500 forintnál többet nem tudok rászánni, ez a max., ami még belefér. Ezért is gondolkozom abban, hogy nem tanárt vagy végzettséggel rendelkező embert keresek, hanem szimplán egy kínaiul tudót, aki tud nekem segíteni.

Egyébként én is az egyetemünk Konfuciusz Intézetében tanulok kínait, de bennem ez így abszolút nem merült fel, hogy ők tudnának segíteni... Valahogy gáznak éreztem erre rákérdezni, ha alapból ott tanulok, de lehet jó ötlet.

2020. júl. 14. 11:19
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. júl. 14. 11:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyiért nehéz lesz találnod valakit.
2020. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze, de attól próbálkozni még lehet.
2020. júl. 15. 17:17
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyetemisták között szoktam látni, hogy ilyen 2000 forint környékén már szoktak vállalni tanulót, nekem az pl. tökéletes. Nekem nem kell, hogy ténylegesen tanítson, anyagot adjon stb., csak segítsen.
2020. júl. 15. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!