Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dolgozott már valaki a Menedék...

Dolgozott már valaki a Menedék Migránsokat Segítő Egyesületnél (vagy más menekültekkel dolgozó szervezetnél)?

Figyelt kérdés
2020. júl. 14. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen én. Adatokat vettem fel, napi eligazítást tartottam létszámolvasással. Ez még a migránsozás előtt volt a fideszék előtt. Azután elküldtek, mert bezárták a befogadó központot ami addig elég jól működött.
2020. aug. 20. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igazából pont ezt szerettem volna kérdezni, hogy amennyiben a válasz igen, akkor konkrétan milyen feladatokat láttál el. Annyi kérdésem van még, hogy helyileg hol kellett dolgoznod és mennyit? Én nagyon szívesen dolgoznék egy ilyen egyesületnél az egyetem mellett, viszont vidéki vagyok (és nem tudom, hogy egyáltalán vidéken van-e lehetőség csatlakozni, vagy mondjuk “online” is lehet-e bárminemű segítséget nyújtani) és nem tudom, hogy mennyi időt kell nagyjából rááldozni. Persze, ez mind változó és nem várok nagyon konkrét választ, de kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.
2020. aug. 24. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!