Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek is megesett hogy...

Veletek is megesett hogy rossz képet küldtetek a vevőnek? Irtó ciki! 😳🤯

Figyelt kérdés

Jófogáson nem lehet törölni privátban ha rossz képet küldesz. Sajnos valamiért a telefonom totál másik képet küldött át mint amit én akartam. Történetesen egy bikinis képet magamról! Rejtélyes hiszen totál másik albumban van a 2 kép, direkt van egy külön album jófogásra, pont erre az esetre. Tisztán emlékszem hogy a felsőre kattintottam, erre egy bikinis képet küldött. Hát marha kellemetlen volt! Most egy kicsit paranoid lettem, belegondolok mi van ha még jobb kép ment volna ki..


Gondolom mással is előfordult már. Hogyan regaláltál és hogyan a másik fél?



2020. júl. 15. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

😆😆😆

Légyszi küld el nekem is. Csak hogy objektíven tudjak válaszolni 🤣

2020. júl. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ezen ne aggódj,a vevő is csak jót mosolygott róla.
2020. júl. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

XDDDDDDD


Szerintem teljesen elmegy ott, anyukám pár napja hirdetett meg pár dolgot jófogáson, erre este tízkor hív minket egy vevő, hogy most jönne az adott dologért, aztán meg még neki állt feljebb, mert anyám közölte, hogy ilyen későn nem alkalmas.

2020. júl. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

A múltkor véletlenül én is elküldtem magamról egy harisnyatartós képet...

...bár én pasi vagyok.

2020. júl. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
:))
2020. júl. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Véletlenül nem lehet.
2020. júl. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt hogy az exröl panaszkodtam sms, erre küldesnel reflexböl az exnek küldtem el, olyan hipergyorsan nyomogattam a telomat ekkor miközben ment ki az üzenet hogy vissza tudtamm vonni!! Ma sem tudom hogy csinaltam, egy masodpercen belül küldes alatt! A panik ugy latszik ki hoz belölem vmi termeszetfelettit IQ t is.Leföttem mint atom. De siker.
2020. júl. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hat nekem teljesen masrol van szo, de valamiben megis hasonlo.

Szoval faluban lakok es egy utcat keresett egy ismeretlen,természetesen én nem tudtam.... így elküldtem őt máshova :DD

Még szerencse hogy annak az utcanak a kozelebe de nahh.....

Bevallom,ez nem.nagy dolog de kisert engem :DD

2020. júl. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Közel sem ilyen kínos, én eladóként kaptam a vevőmtől téves képet egy csizmáról. Örülök, hogy ennyivel megúsztam 😁
2020. júl. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!