Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van mindig az, hogy...

Miért van mindig az, hogy MINDIG az én csapattársaim a legbénábbak ha játszom?

Figyelt kérdés

War thunder. Belépek osztagba, vagyunk vagy 8-an.

Mit csinálnak? 3-man elmennek a MÁSIK irányba, 2-en belerohannak az ellenség vonalai mögé, kb 3 sec múlva halottak. maradok én és mgé ketten. azokkal hiába próbálom voice chatben felvenni a kapcsolatot, nem válaszolnak. mennek a maguk útján.


És mindig ez van! egyszer nincs egy normális összeszedett csapatom!

De az elelnéség.. háát az valami csoda. mindenki mindent tud a másikről, a helyzetéről, hogy mit lát stb. két másodperc és halottak vagyunk velük szemben.


Mit csinálok rosszul? Miért van az, hogy akikkel egybe rak a gép ennyire szétszórt csak szórakozásból játszó noob-ok. igen, mert úgy viselkednek.


Én mindent megteszek! írok, beszélek. angolul, németül franciául oroszul, olaszul és egy kicsikét spanyolul. de egyiket sem értik, vagy csak nem válaszolnak.

Én tudnék rendesen játszani. Próbálok is. de ezek mti csinálnak? Padlógázzal egyenesen be a csapdába. mondom, 2-en maradnak mindig kb akik normálisak, de ők is a saját fejük után mennek, ahelyett, hogy összedolgoznánk.


2020. júl. 15. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a játékot nem ismerem, de szoktak lenni ilyen discord vagy fb csoportok, ahol állandóan keresnek csapattársakat. Ha onnan sikerülne kihalászni pár embert és legalább velük teamelni, akkor szerintem jobb lenne. Ez a baj az ilyen pvp játékokkal, ha egyedül játszod: mindenki feedel és megy a maga útján, néhányan próbálnak valami értelmeset csinálni csapatban.
2020. júl. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ja. csak ezek vannak. az olyan "noobok" (már bocs) akik csak úgy rohannak előre, persze, hogy 2 másodperc múlva kapnak a seggükbe. A maradék egy-kettő emberkével meg ha talán lenne csapatjáték, akkor minimum életben maradnánk. 2-en egy online játékban, ha van kapcsolat kettőnk között egy álom játszni.
2020. júl. 15. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!