Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha berobban a 2. hullám,...

Ha berobban a 2. hullám, ugyanúgy ostoba mód megrohamozzák majd az emberek a boltokat és felvásárolnak mindent, vagy tanulva az 1. hullámból egy kicsit visszafogják magukat?

Figyelt kérdés
2020. júl. 17. 18:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%

Amikor berobban, az emberek kapkodni fogják a fejüket, és nem lesz idejük arra amit te írsz, mert örülnek ha a mentő kimegy hozzájuk.


Lásd Belgium, ahol nem engedik az embereket a kórházba már, annyi a beteg.

2020. júl. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Tuti!
2020. júl. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
87%
100%! Remélem mindegyikre rárohad a 60 kiló csirkefarhátja! :D
2020. júl. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
30%
Ha lesz is második hullám, csak azért lesz, mert nem tudtak elég nagy válságot csapni. A cél egyértelműen világválság létrehozása, mert valaki háborút akar csinálni. Egyértelmű, hogy ez a dolog sem komolyabb, mint egy influenza, csak ezt most eléggé felfújták feleslegesen. Nem a vírus tesz beteggé, hanem a kiváltó hisztéria. Az ilyen ostoba politikusok meg, akik nálunk vannak, mit csinálnak? Hülyébbnél hülyébb döntéseket hoznak... egyben biztos lehetsz, én nem fogom úgy hordani a maszkot, ahogy Cili néni meg a törzse, vagy, ahogy a viktor füttyenti... a maszk hordása is csak azért van, hogy hülyét csináljanak az emberekből. Hol egészséges a kilélegzett levegőt visszaszívni? Ha nekem ez a munkahelyembe is kerül, inkább veszítem el azt, mintsem ilyen ostobaságot csináljak. És természetesen a valaszom törölve lesz, mert aki a fityeszes narancsbőrűek ellen beszél, az gyilkos, felbújtó.
2020. júl. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Millió százalék. Rohadjon rájuk a sok felesleges cucc!
2020. júl. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
dehogy fogják. tagadni fogják amíg lehet. utána meg bezárkóznak. Ez most más lesz.
2020. júl. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
57%
bezárkóznak mert kötelező lesz. A hülyébbje meg elmegy tüntetni majd.
2020. júl. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is-is. Lesznek akik tanulva a korábbiból, visszafogják magukat. És lesznek akik ugyanúgy ész nélkül vásárolnak mindent.
2020. júl. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
37%

#4-es, csak nem konteot reggeliztel? Ugy hallottam, hogy a csak 8 altalanost elvegzettek jobban szeretik a konteot.


Leirom konyha nyelven, hogy a te csokott elmed is megertse: a VeReDbEn LeVo OxIgEnSzInTeT nEm BeFoLyAsOlJa A mAsZk.

Ha mar magadra nem.vagy tekintettel, akkor legalabb masikra legyel, azzal hogy hordod azt a maszkot es azzal, hogy nem szaporodsz. Koszi.

2020. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
13%

Akinek esze van az már régen bevásárolt és feltöltötte az otthoni készleteket, hogy majd otthon tudjon maradni ha szükséges.

Az ostobák meg kérdéseket írnak ki bevásárlás helyett és majd pattognak, hogy üresek a polcok.

2020. júl. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!