Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A férfiak kibeszélik maguk...

A férfiak kibeszélik maguk közt a nőket?

Figyelt kérdés
Összeismerkedtem egy nagyon kedves, normális férfival az egyik társkereső oldalon. Hamar áttértünk a facebookra, ahol kiderült, hogy van jópár közös ismerősünk. Én tanítónő vagyok, és az egyik tanítványom apukájának a legjobb barátja ez a srác. Apukával nagyon jó viszonyt ápolok, a gyereke imád engem, szóval jó kis ajánlást tudnék kapni, ha kibeszélnének, de nem tudom, ez férfiak közt hogy is megy? Mi nők, barátnők egyből kivesézzük azokat a pasikat, akikkel beszélgetünk, akik ígéretesek vagy épp ellenkezőleg. Ti, férfiak ezt hogyan csináljátok? :)
2020. júl. 18. 01:48
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Kibeszélik, de azért korántsem olyan részletességgel, mint fordított esetben.
2020. júl. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hű, bizony, a nők durván kiveséznek mindenkit :D Legalábbis mi így szoktuk :) Köszönöm, akkor talán említést tesz majd rólam, legalábbis nagyon bízom benne.
2020. júl. 18. 01:57
 3/6 anonim ***** válasza:
:D Aranyos vagy. De tényleg. Sok sikert!
2020. júl. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. júl. 18. 02:12
 5/6 anonim ***** válasza:
mi elég durván kiszoktuk
2020. júl. 18. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Úriember nem fecseg...s egy normális nő se teszi ezt.

Mondjuk, ha zsák s folt esete..."normális".

2020. júl. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!