Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Június elején végeztem a vizsgáimmal, azóta semmi dolgom és már nem is tudom jólesően elfoglalni magam. Elvagyok és mindig csinálok valamit itthon, de már kezd belőle elegem lenni és nem esik jól. A családomban mindenki dolgozik, a barátaim sem érnek rá (valaki nyaral, valaki gyakorlatot pótol), szóval legtöbbször egyedül vagyok és nem nagyon van kivel beszélgetni vagy egyáltalán valamit csinálni. Kerestem diákmunkát, de nem találtam megfelelőt. Ugyanígy jártam az önkéntes munkákkal is. Tanfolyamokat sem találtam. Nagyon nem jól jött ki ez a nyár :/
2020. júl. 18. 23:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Előre tanulás? mást nem nagyon tudsz csinálni, mert elindult itthon is a vírus..
2020. júl. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Esetleg valami új hobbi? Vagy olvasás? Azzal is fejleszted magad.
2020. júl. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Edzés
2020. júl. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld azt amit akarsz, gondolom van diákod vonatozd körbe a balatont vagy menj fel Bpre aztán szálj fel egy random járatra pl Visegrád és Esztergomb iránya szép,én diák korom végén jöttem erre rá, kicsit nézz szét az országban fele árból mehetsz, nekem megérte örök emlék akkor is amikor jól el áztam, én ha tehetném most ezt csinálnám, esetleg valami sport tevékenységet is csinálnák, bánom azt hogy nyári szünet nagy részét otthon töltöttem csak most meg mennék de itt a munka,kisebb-nagyobb utazásod során ha nyitott vagy ismerhetsz meg rendes emberketet, sok sikert aztán írj majd mit gondolsz erről amit én írtam kíváncsian várom 🙂
2020. júl. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ilyenekkel megy el a nap, hogy olvasok, tanulok, biciklizek stb., de már unom és nincsen ezekhez sem kedvem.

Diákom van és az utazás, kirándulás is tök jó lenne, de én nem vagyok ilyen típus, hogy egyedül császkáljak mindenfelé és nincsen senki, aki eljönne velem.

2020. júl. 19. 10:12
 6/16 anonim ***** válasza:
Figyelj velem sem jött el senki, egyedül mentem,vettem egy gázsprét és kész,nappal mentem csak estére otthon voltam,ki kell próbálni, nyilván jobb tarsosagban de majd utazásod során találkozol emberekkel ha nyitsz aztán lehet hogy a közeledben ismresz meg embereket és akkor jó lesz az egész nyarad.
2020. júl. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy félek egyedül, csak én egyedül nem tudom jól érezni magam ilyen programokon. Nem vagyok olyan típus sem, aki csak úgy odamegy random emberekhez és seperc alatt mindenkivel elbeszélget és összehaverkodik.
2020. júl. 19. 10:49
 8/16 anonim ***** válasza:

Ki kell próbálni egy nap aztán meglátod,nehezen szántam rá magamat én is.

De semmi sem muszáj,de szerintem jobb mint ha otthon ülnél,másképp hogyan tudsz megismerkedni valakivel?

2020. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát valószínűleg úgy sem fogok megismerkedni senkivel, ha elmegyek valahová, tehát ebből a szempontból szerintem mindegy.
2020. júl. 19. 10:59
 10/16 anonim ***** válasza:

Azért nem így kell hozzá állni mert akkor tényleg így lesz.

Hány éves vagy?

2020. júl. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!