Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Már jártatok úgy, hogy ki...

Már jártatok úgy, hogy ki akartak veletek fizettetni valamit egy boltban, amit nem is ott vettetek? Mi volt az?

Figyelt kérdés
2020. júl. 22. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem, mert próbálom kivédeni azzal, hogy mielőtt bemegyek a boltba rákérdezek, bevihetem-e magammal a cuccot.
2020. júl. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem, mert mindig bemutatom, ha beviszek valamit, amit ott is lehet kapni.
2020. júl. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor elmondom, hogy velem olyan könyvet akartak kifizettetni, amit nem ott vettem, ráadásul évekkel korábban, az a bizonyos könyvesbolt meg is árulta. Csak amikor elővettem a tárcám, láttak, hogy van a táskámban egy könyv.
2020. júl. 22. 16:23
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
...Most minek pontoztatok le...
2020. júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mindig van könyv, szép lenne, ha naponta ki kellene fizetnem. :D Azért az látszik egy könyvön, ha már olvasott.
2020. júl. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősökkel mentünk étterembe 10-15-en, egy hosszú asztalnál ültünk, és mindenki a saját fogyasztását fizette. Voltak más vendégek is az étteremben. Valamit a mi asztalunkhoz írtak a pincérek, de senkinek nem volt ismerős, senki nem rendelt olyat, nem fizettük ki.
2020. júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
De hogyan? Meglátták és rákérdeztek? Nálam több könyv is szokott lenni, és a könyvesboltba is gyakran betérek, ha kinyitom a táskám, látszik, hogy vannak benne könyvek, de még soha nem mondták, hogy "hé, az meg ott milyen könyv a táskádban!" :D
2020. júl. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer becsipogott egy könyv, mert nem kapartam ki belőle a lopásgátló matricát, a könyv megrongálása szerintem úgy beragasztani, hogy nem lehet kár nélkül kiszedni belőle. Egy másik alkalommal meg a rajtam lévő szoknya csipogott be, amiben bementem a boltba, akkoriban kezdték a ruhacímkébe varrni a lopásgátlót, előtte másképp volt, nekem meg persze újdonság volt, hogy ezt így oldották meg. Azóta ruhavásárlásnál első dolgom otthon ezeket kivágni. Nem fizettettek ki velem semmit, hiszen egyértelmű volt, hogy nem loptam.
2020. júl. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is kíváncsi lennék a szitura. Csak rákérdeztek, vagy

"Ki kellene fizetni" mondattal gyakorlatilag megvádoltak hogy lopni akarsz?

2020. júl. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne is mondd!!!! A sarki ABC-ben van egy félszemű kasszás nyanya, aki ezt rendszeresen bejácca! Olyan szeme van mint egy kalóznak tod, így el van takarva valami fekete baszással. Na az mindig megvádol, hogy ott vettem valami szart, miközben nem is !
2020. júl. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!