Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legszebb...

Szerintetek melyik a legszebb ANGOL lány és fiú vezeték-és keresztnév?

Figyelt kérdés

Szerintem a legszebb keresztnév:

-lány: Rosabel, Andromeda, Sarah, Hope, Nymphadora, Sky, Hazel


-fiú: Malakai/Kai, Aiden, Elijah, Phoenix, Nathanael, Storm, Damon, Noah


Legszebb vezetéknevek:

-Hill, Armstrong, Evans, White, Oakley, Blossom



2020. júl. 24. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

Komolyan Andromeda? Hazel?

Jézusom... Ezek közül biztos nem adnék egyet nevet sem egy gyereknek :D

2020. júl. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem lányok közül az Ashley tetszett a legjobban mindig, a fiú nevek közül pedig az Anthony és az Edward.
2020. júl. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Lány keresztnév: June

Fiú: Brian

Vezetéknévből nekem is az Oakley tetszik:)

2020. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%

Mióta angol név az Andromeda, Nymphadora, Rosabel? Utolsó kettő talán nem is létező, Hannaróza, Annaregina szintű erőltetett ocsmányságnak tűnnek.

Hazel csúnya, Sarah Hope Sky okés.


Férfineveid: Malakai héber, a Kai-nek amúgy nincs köze hozzá, nem a beceneve.

Phoenix, Storm röhejes.

Aidan, Elijah, Noah, Nathaniel rendben vannak, héber nevek de gyakoriak nem zsidók körében is, mint a Sarah pl.


Vezetéknévben nekem a legjobban az elegáns -ington vagy -eton végűek tetszenek (Kennington, Middleton pl) de a tieid se rosszak.

2020. júl. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%

Lány:Hope, Nymphadora, Sky

hazel elmegy egynek

Fiú:Kai, Aiden, Elijah, Phoenix, Nathanael, Storm, Damon, Noah

Bár a Phoenix nem lány?

2020. júl. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#1: Nem kérdezte senki, hogy te adnád-e ezeket a neveket egy gyereknek, bár ha kérdezték volna se érdekelne


#4: Attól, hogy te nem hallottál róluk még léteznek, egyébként angol nevek között találtam az összeset, lehet, hogy valamelyik pl héber eredetű, de attól még Magyarországon nem hallasz olyat, hogy ‘Hé, Malakai, gyere már focizni’, egyébként a Malakainak a Kai is a beceneve, úgyhogy ha valamit nem tudsz, inkább ne okoskodj:DDD Azt pedig utálom, hogy valaki kijelenti mondjuk egy névre, hogy ocsmány, mert attól, hogy neki nem tesztik, attól másnak tetszhet, úgyhogy mondja azt, hogy szerintem nem szép, de ne azt, hogy ocsmány.

2020. júl. 24. 23:25
 7/12 anonim ***** válasza:
21%
Hát jól van nyugodtan meg sértődhetsz, de attól még csúnya nevek. :D Biztos nem fogják cikizni a gyerekeidet...
2020. júl. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7%
Minket sem érdekel, hogy melyik tetszik neked és melyik nem.
2020. júl. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Ne idegesítsük fel magunkat a kérdező butaságán, tökre egyértelmű hogy nem anyukajelölt hanem egy tini aki valami irományához keres neveket (novella, regény), vezetékneveket is kérdezett, márpedig azt nem ő választja ki ha szül.
2020. júl. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Le se írhatná így a neveket ha a gyerekeit nevezné el így, egyébként az Aidant és a Nathanielt hibásan is írta le.
2020. júl. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!