Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondják azt, hogy...

Miért mondják azt, hogy Zsozeatya livejain csak 60 as IQ alatti emberek tudnak szórakozni?

Figyelt kérdés

Nem régen ismertem meg a streamert. Youtubeon futottam bele egy összevágott esti live tartalomba. Személy szerint én azt gondolom róla így első megítélésre, hogy egy jó szándékú és értelmes személyiség aki kiváló humorjával megszínezi a társadalom estéjét. Azonban mégis rengetegen utálkozva írnak róla és egy büdös gyökérnek tartják átlag alatti intelligenciával. Állandóan azt szajkózzák, hogy csak 60-as IQ alatt lehet ezen a tartalmakon szórakozni. Én megmondom őszintén 3 este követtem az RP streamet, de minden egyes streamben elhangzik tőle a gyengébbek kedvéért (amit szomorú, hogy el kell mondani), hogy az egész csak humor és a való életben teljesen másképp viselkednek. Ezen kívül bőven akadnak még olyan megszólalásai amely magas (legalább is erős átlagos) intelligenciára vall.

Akkor mégis mi az oka, hogy ennyien utálják?

Igen, hallottam a fél millió forintos botrányról mielőtt valaki ezzel jönne elő de becsületes ember módjára visszautalta.


Tényleg csak kíváncsiságból kérdezem, nem fogok senkivel kötekedni. Ha meg tudjátok normálisan indokolni anélkül, hogy nekem esnétek, elfogadom. Az is lehet én nekem vannak téves ítéleteim és valóban egy utolsó suttyó. Majd kiderül.

Ja és csak az válaszoljon aki ismeri.

Köszönöm előre is :)



2020. júl. 24. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem hiszem, hogy neki magának átlag alatti lenne az intelligenciája, de ettől még tény, hogy minden második szava káromkodás, ami kulturáltabb helyeken legfeljebb humorpótlék lehet. Azonkívül, ha megnézed a kommenteket, hány 12 év körüli kölyköt látsz?


Na ugye, akkor meg miről beszélünk?

2020. júl. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Én szeretem nézni Zsozét, remek kikapcsolódás. Van egy stílusa, ami nem mindenkinek áll jól. Ajánlom Zshow time-ot. Van egy interjú vele.
2020. júl. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Mert egy tapló, paraszt azért. Színészkedik sokat, de sztem valódi énje is átvette már azt a személyiséget amit kamerában mutat. A közönsége meg gyerekekből áll és kamaszokból áll, akiknek bejön az alpárság. Az egész gta rp ezeknek van, akiknek ez mekkora poén. Ha zsozet nézi egy felnőtt az egy egyszerű, buta ember.
2020. júl. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1 Jó, hát persze, vannak bőven, ez nem kétség. De ugyanakkor szerintem minden korosztályból van róla negatív vélemény, mely önmagában nem probléma, de ahogy megnyilvánulnak róla azzal inkább a saját intelligenciájuk alacsony szintjét tükrözik.


#2 Igen, minden bizonnyal. Sajnos valóban rengetegen utánozzák, melyből nem sok jó sül ki. Na dehát ha ők jól érzi úgy magukat :D

2020. júl. 24. 17:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok


Néztem régebben én is néhány videoját, nem mondom, hogy nem szórakoztató némelyik. Csakhogy tudni kéne a helyén kezelni. Akiket elér a tartalmával, azok egy része még szellemileg formálódik, fejlődik, és hatással vannak/lehetnek az általa fogyasztott tartalmak erre a fejlődésre. Ezért kellene tudatosítani, hogy a videóiban megjelenített viselkedés egy szerep, és semmiképp nem követendő példa.

Hogy mostanában ezt ő maga mennyire tisztázza, nem tudom.

2020. júl. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#3 Igazság szerint ehhez ismerni kellene személyesen, hogy ezt pontosan meg tudjuk határozni. Mondjuk én nem tartom magam butának attól, hogy esténként néha nézem, de szerintem egyéni felfogás kérdése ez is, hogy ki mennyire veszi át a stílusát. Szerintem nem attól lesz buta egy ember, hogy őt nézi, hanem attól, hogy ha egy megjátszott "ént" tart példaképnek maga előtt látván, hogy ez mennyire bejövős stílus.

De köszönöm szépen a válaszod, végülis egy korrekt szubjektív vélemény.


#5 Jahát igen, ezt írtam le nagyjából a 3-asra reagálva :) Köszönöm szépen neked is :)

2020. júl. 24. 18:57
 7/8 anonim válasza:
76%

24 vagyok és szoktam nézni rendszeresen, de nem gondolom magam h*lyének. Régen mikor rátaláltam nem jött át a stílusa. De pl ha az embernek rossz napja van, gödörben van az élete (pl jelenleg nekem is) fel tudja vidítani az embert és teljesen elfeledteti a rosszat.

Főleg a mostani bandával.

Mindneki azt néz amit/akit akar, mindenkinek megvan a véleménye és ezt tisztelni is kell.

Meg hát sokan irigységből beszélnek. Építőiparban dolgozott és sokan irigyek rá hogy elkezdte és megy neki és azt csinálja amit szeret (mondjuk ez a legtöbb streamerre igaz).

Sokan mondják hogy ingyenélők stb, de az ilyen embereknek is megvan az esélye hogy csináljál utánuk,de mégsem teszik csak pampognak.

Meg tehette volna annak idején hogy nem utalja vissza azt a pénzt, sőt most is van olyan hogyha indokolatlanul nagy összeget küldenek neki, megkerdezi hogy nem e irta el mert akkor visszaküldi. Sokan ezt nem tennék meg. Tényleg meg kell nézni a zshowtimeos videót mert ott látszik az igazi éne.

2020. júl. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Emberileg jó szándékú, adakozni is szokott, alapvetően egy családszerető ember, aki többek között kőművesből, vagyis egy senkiből lett ismert ember. Amit csinál 100% színészet és feszültség levezetés, aki ezt hallja úgy vezeti le a feszültséget, hogy szórakozik, ők is szórakoznak....és nem kell a nézőnek kimondania ezt ennyi a titok. Egyébként egyáltalán nem hülye, sőt nagyon is vág az esze. Nézői biztos sokan fiatalok, bár a facebook óta változott ez, de hát ki tudja hány gyerek nézi random szülő accjáról. Az fix, hogy felnőtt, sőt idősebb ember is van bőven és néha hülyébbek, mint a gyerekek. Aki szokott bármilyen liveot nézni az meg is látja a különbséget is. Jelenleg is sok az idióta, akik a GTA-t követeli rajta, ő nekik Zsozé ennyi....viszont (velem együtt) vannak, akik ismerik a Zsozé-t, mint embert is más streamekről, interjúkból stb. mi tudjuk az érdekességeket, történeteket, amiket más tuti nem, egy emberibb oldalt.
2020. szept. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!