Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hirtelen öregedés?

Hirtelen öregedés?

Figyelt kérdés

Sokszor nézem az embereket facebookon és a következőket vettem észre:

Akik 1998-ban , 1999-ben és 2000-ben születtek egyre öregesebbek.

Emlékszem hogy még 2015-ben is néztem facebookon , szintén ugyanebben az évben született embereket de akkor még sokkal fiatalosabbak voltak most meg aki még 1999-ben született már az is tiszta felnőttes.

2015-ben nagyon nem így volt ez...

Nem tudom mi ez a hirtelen öregedés...



2020. júl. 25. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

A hirtelen öregedés 50 körül kezd láthatóvá válni és 60 körül már egész ősz és ráncos lesz az ember

Bár vannak genetikailag fiatal arcú emberek akikről nem nagyon lehet megállapitani, hogy mennyi idősek mert jóval fiatalabbnak néznek ki a koruknál de ők is megöregszenek már 50 után

(pl nevelőapámat a honvédségnél haza akarták küldeni besorozáskor amikor meglátták, nem hitték el, hogy 18 éves olyan gyerek arca volt)

2020. júl. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem pont erre gondoltam
2020. júl. 25. 11:21
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
A felnőtté válást nem öregedés. Normális jelenség a 20-as évek elején. Munkába állnak, családot alapítanak. Elég kellemetlen világ lenne, ha mindenki hebrencs gyerek maradna.
2020. júl. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
2015 óta eltelt 5 év. Elkezdtek megkomolyodni, felnőni. Lassan neked se ártana.
2020. júl. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3 Én örülnék neki ha fiatal arcom lenne és maradna is
2020. júl. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

'99-es vagyok.


2015-ben voltam 16, ma 21. Akkor tini, most már fiatal felnőtt.


Jó is, hogy nem maradtam olyan nyurga, pattanásos tinédzser :D


A gyerekkorból felnőtté válás a leglátványosabb változás, azt követi az öregkorba lépés.

2020. júl. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
98as vagyok, 16 nak nézek ki, nagyrészt genetika, viszont az életszinvonal nagyon sokat számít, ugye most sokkal magasabbra nőlnek, hamarabb is érnek, ami szintén az élelmiszerekhez adott anyagok valamint a sok fény miatt van.
2020. júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
A fiatal kinézet csak genetikai alapon működik még egyenlőre de az tény, hogy az életszínvonal is befolyásolja az öregedés folyamatát
2020. júl. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

Azt hiszem, kérdező úgy érti, hogy aki korábban született, lassabban öregedett.

Ha valóban erre van a kérdés kihegyezve, ez a táplálkozásnak tudható be. A mai nyugati táplálkozás mindennek mondható, csak egészségesnek nem. És jószerivel lehetetlen egészséges ételt magadhoz venni, ha nem magad termeled meg, állítod elő. Már maga a kenyér is akkora változáson ment keresztül (hátrányára!), hogy az döbbenetes. A ma népbetegségnek számító allergiák, autoimmun és mentális betegségek, mind-mind a felborult bélflóra hozadéka.

2020. júl. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

9 Én azért a mentális betegségeket nem kapcsolnám és írnám a táplálkozás számlájára

Ha valaki mentálisan beteggé válik az nem a kilós kenyértől lesz, mentálisan beteggé válni valami nagyobb és erőteljesebb behatásnak kell érnie a phszihét, hogy egy mentális betegség bekövetkezzen


A sok tartósitószer viszont teljesen tönkreteszi az emberi szervezetet,érdenes kerülni

De sajnos az átlag áruházakban és boltokban csak tartósított élelmiszereket árulnak

Ha meg nem akarsz tartósított élelmiszert venni amikben nincs E betű feltüntetve a csomagoláson, az meg igen sokba fog kerülni anyagilag

2020. júl. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!