Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is neheztel az anyjára...

Más is neheztel az anyjára amiért megszülte?

Figyelt kérdés

nem én kértem ezt az egészet, kiszállni meg nem érdemes mert sok embernek okoznék boldogtalanságot.

Minden szenvedés, félek az emberektől, hogy nem vagyok kopetens a munkámban, nincsenek elég bennsőséges kapcsolataim. Minden nap egy kihívás, hogy ne legyek depressziós és értékeljem az apróságokat, de ez csak nullára hoz nem jól érzem magam... L


2020. júl. 25. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem az anyámra neheztelek hanem a szüleimre. Apám is benne volt vastagon. Aztán az még jól le is lépett, elhagyott minket, de előtte tönkretette az életünket, 4 ember életét. Anya legalább mellettem van... szóval kettejük közt nem rá neheztelek jobban. Szegény még a terhességet, a szülést is végigszenvedte, hát hogy haragudhatnék rá?
2020. júl. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Nem értem milyen választ vársz erre. Ha azt mondom hogy igen akkor most megbeszélnénk higy ki szenved jobban?

De a kérdésedre válaszolva én nem, nem neheztelek. Miért tenném? Az higy ennyire depressziós vagy arról nem ő tehet. Menj orvoshoz. Nem élhetsz le így egy életet.

2020. júl. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy ez depresszio lenne, csak a személyiségem ilyen. Nem látja rajtam senki amugy, mindig vidámnak tűnök közben semmit se élvezek.

Nem tudom másként leélni az életem ha egyszer ilyen vagyok:D

2020. júl. 25. 12:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

De ezért ne az anyádat hibáztasd.

"Minden szenvedés, félek az emberektől" "de ez csak nullára hoz nem jól érzem magam" Szerintem ez depresszió. Akkor is ha te nem akarod hogy az legyen. Minél hamarabb belátod annál hamarabb segíthetsz magadon más hibáztatása helyett. Ha ennyire szenvedés az élet és anyagilag megteheted menj maszek orvoshoz, a pszichológusnál terápia, vagy pszichiáterhez aki gyógyszert is ír. A másodikat csak akkor javaslom ha az első nem segít. De te döntöd el.

Eszembe jutott még valami, gondold végig higy mit szeretnél változtatni az életeden, és próbáld megvalósítani. Lehet ez munkahely váltás, rossz párkapcsolatok való kilépés, ha magányos vagy keress, ha utálsz ott lakni ahol laksz próbálj elköltözni stb.

2020. júl. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem neheztelek anyámra emiatt. Kaptam egy esélyt. Sok szenvedés ért engem is életem során, de mindig igyekszem összeszedni magam. Ha semmi közben nem érzed magad jól, akkor próbálj keresni olyan hobbit, amit egyedül is tudsz csinálni.

Ha van időd és egy kis pénzed, akkor utazz, látogass meg olyan helyeket, ahol még nem voltál. Nem feltétlen külföldre, de mindig jó új dolgokat látni. Például Mo-n a legszebb helyek szerintem (ami Bp-ről gyorsan elérhető) az Székesfehérvár, Szebtendre, Esztergom (akkor már átmehetsz Párkányba is).

Igaz barátokat nehéz találni, ezért fontos, hogy élvezd az egyedül töltött időt.

2020. júl. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanez vagyok csak fiú. A szülők nem tehetnek erről. Nem tudhatták hogy ilyenek leszünk.
2020. júl. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Igen, kamaszkorban szinte mindenki. Kinövöd, nyugi, és rájössz, hogy az élet imádnivalóan szép tud lenni.
2020. júl. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A húszas éveim közepén milyen kamaszkor?:D remélem tényleg erről van szó mert akkor van remény hogy kinövöm. Jártam pszichológushoz elég sokáig, mivel jól funkcionálok nem adott a pszichiater (akivel szintén konzultált) gyógyszert. Annyit segitett, hogy most már feltudom hozni magam nullára, ez sokat jelent így is. Többet nem várhatok.
2020. júl. 25. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!