Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem zavar ez ennyire?

Csak engem zavar ez ennyire?

Figyelt kérdés
Az emberek egy része jól elvan, megkockáztatom hogy boldog míg mások egy betegség vagy fogyatékosság miatt egy élethosszig be'opták. Nagyon nem működik jól ez a világ, mindent átjár a nyomorúság és abból áll az egész hogy az emberek szenvednek valamiért.
2020. júl. 26. 00:37
 1/6 anonim válasza:
+1!!
2020. júl. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki “szenved” valamitől. Lehet valaki mondjuk mozgáskorlátozott, de mégis olyan harmóniában él önmagával és a világgal, elfogadva a helyzetét, hogy az univerzum legboldogabb emberének érzi magát és sose cserélné el az életét senkiével. Míg más lehet, hogy “ép” testbe született, de mégis olyan lelki frusztrációk gyötrik, amik megkeserítik a mindennapjait. Kisarkított példák, de szerintem mindenkinek megvan a keresztje, a különbség, hogy valakinél egyértelműen látszik, míg más képes elfedni.
2020. júl. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én nem nagyon tudom elviselni a létezést, az egyetlen oka hogy élek az hogy két önző dög a saját örömére megcsinált engem mert hát gyerek az kell.
2020. júl. 26. 00:58
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Fejben dől el minden. Rengeteg olyan ember van, akiket nagy sorscsapás ért, mégis talpra tudnak állni, betegek, akik korlátokkal ugyan, de élvezik az életet. Ha nekik sikerül, másnak is, csak akarni kell.

Mindset pszichológia, agykontroll és társait érdemes lenne kipróbálnod, vagy pszichológustól segítséget kérni.

2020. júl. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Örülök neki, hogy végre valaki gondolkodik ezen is:).
2020. júl. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Az élet nem fair, soha nem is volt az. Foglalkozz azzal, hogy a saját lehetőségeidből hozd ki a maximumot, mert a világot mindenki csak így teheti jobbá önmaga számára.
2020. júl. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!