Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért használják a ‘szeretette...

Miért használják a ‘szeretettel várlak’ kifejezést a szolgáltatást nyújtó emberek?

Figyelt kérdés

Pl. fodrászok, kozmetikusok..stb.

Nekem ez olyan nonszensz, főleg ha Facebookon kérek először időpontot és azt se tudja ki vagyok:D Én valahogy ezt csak családtagok,ismerősök körében használom, ha áthívom őket.


Ja meg a másik az, hogy volt mikor ezt mondták és tök bunkók voltak mikor ott voltam. Annyira nyalizós így ez..


2020. júl. 28. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Miért, mit mondjon? Gyere gecó, 8-ra elég, ha idetolod a pofád?


Az emberek többsége szereti a szép szavakat.

2020. júl. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Miért kell szélsőségekben gondolkodni? Te most pont a másik felét mutattad meg , nagyon jól tudod te is szerintem, hogy nem arra gondoltam, hogy ezt mondja inkább ahelyett..


A kérdést úgy értettem, hogy miért nem elég mondjuk egy ‘oké, akkor 5-kor várlak!:)’ ?

2020. júl. 28. 12:49
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Aki szolgáltatást nyújt és jól akarja csinálni, az csak szívből megy. Ezért van erre ez a szófordulat, nem kell mögé látni semmilyen nyalizást.
2020. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Az jobb lenne, hogy "Hozd a lóvét s ellátunk!" ?

Mondjuk, ezt üzenik csak más-hazug szavakkal;)

2020. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amiket írnak előttem, azért+ hogy bizalmat sugározzon a leendő ügyfele felé.
2020. júl. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!