Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kibírni a tömegkö...

Hogyan lehet kibírni a tömegközlekedést nyáron? Hogyan nézzek így ki kulturáltan?

Figyelt kérdés
Reggel fél óra busz, egy óra vonat és még utána pár perc séta kell, amíg beérek a munkahelyre. Próbálok lengébb és vékonyabb ruhákat hordani (de azért akármiben nem mehetek oda, tehát nem veszek fel rövid nadrágot stb.), felkötöm a hajam, használok dezodort, de az út végére már csurom víz vagyok. Ragad rám a ruha, a sminkem sem bírja és nyilván nekem is kényelmetlen. Ott pedig nincsen lehetőségem megmosakodni vagy átöltözni, sminkelni. Viszont nem tudom mit kezdjek ezzel, hogyan tudnék ilyenkor is normálisan kinézni, ha leszállok a vonatról.
2020. júl. 31. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Menj korábbi vonattal, amin talán még nincsenek annyian.
2020. júl. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Aterzem. Én Budapesten belül lakom és dolgozom, de a tömeg közlekedés a munkahelyre 1 óra vagy másfél. Mire beerek már totál k.o vagyok xd se Csepeli hév, se 4-6 vili, se a 3-as metró nem úgy jár

Ziláltabb leszek mint aki kocsival jon megy....

2020. júl. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kánikulában menj egy korábbi vonattal, vidd magaddal a ruhát amit fel akarsz venni! Otthon lezuhanyzol, az arcodat, hónaljadat meg tudod mosni a mosdóban is, sminkeléshez egy nagyítós tükör, egy asztal és egy szék.

Ezek mindenütt vannak és rendben leszel.

2020. júl. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is mindig a munkahelyen sminkeltem. Persze nem munkaidőben.
2020. júl. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A 6 órás vonattal járok be reggel fél 8-ra, ennél korábban csak hajnalban megy vonatom 4-kor és ezzel nem csak sokkal korábban érnék be, de azért nekem is túl korán lenne.

2020. júl. 31. 16:34
 6/11 anonim ***** válasza:

#5

Nézd meg jobban azt a menetrendet, mert hajnalban/reggel nem 2 óránként mennek a vonatok. (én is ingázom, 50 km-ről, képben vagyok!)

2020. júl. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk, aki tömegközlekedéssel jött, hozott váltóruhát. Azért se megy másképp, mert az irodában meg van vagy 20 fok a légkondi miatt, tehát esélytelen, hogy abban a cuccban jöjjön be valaki a hőségben, amiben a napját tölti. Csak sima mosdó volt átöltözésre, mosakodásra.
2020. júl. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6-os Egész nap 2 óránként mennek a vonatok.
2020. júl. 31. 17:06
 9/11 anonim ***** válasza:

#8

Honnan-hova? Mert ez képtelenség.

Akkor nyilván van busz.

2020. júl. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Van köztes járat, de az 5-10 perc eltéréssel ugyanúgy közlekedik, mint ezek a vonatok és a busszal nem érem el.
2020. júl. 31. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!