Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy elfelejtem...

Miért van az, hogy elfelejtem azt amit emberek mondanak nekem?

Figyelt kérdés

Pl. Mondta Anya vegyek 1 lisztet és úgy lesz 3 majd azokat vigyem el a lakásba ahol hidegebb van és ott tároljuk. Nem tudom hol a többi 2 liszt, pedig mondta.


Akkor korábbi, jelentkeztem dolgozni el is mentem, fel is vettek, megmutatták mi a dolgom meg, hogy mennyi lenne a fizu, nem érdekelt valamit csináltam aztán nap végén meg mondtam, hogy köszi, nem nekem való meló, ilyen raktárazás volt, csomó cuccot kellett raklapra tenni, mitudom én valami laktózmentes joghurtot, de epreset, én meg sima epreset tettem bele ( laktózérzékeny vagyok tudom, hogy ennyi is elég egy hosszas wc-s naphoz ) persze segítettek nem lett baj.


Azt sem tudom mennyi volt a fizetésem addig amíg nem szólt a főnök, hogy kéne érte jönni, hisz megbeszéltük.


Vagy. Fontos alkatrész jött meg a kocsimhoz és a bontós hívott, hogy 11 órakkor ér műhelybe akkor majd jöjjek, én meg úgy értettem, hogy akkor majd hív, erre mind a ketten vártunk én a mobil fölött 1 órát ő meg a műhely előtt , majd hívott, hogy nem e jövök már.


De ami furi, hogy tegnap néztem ilyen gazdasággal kapcsolatos videót ( Dörner Csenge ) az meg megmaradt, még emlékszem miket mondott. Pedig pont, hogy én diszkalkuliás is vagyok és semmi matekkal kapcsolatos dolognak nem kellene megmaradni.


Vagy pl. az megmaradt, hogy néztem a totálcar legújabb videóját és emlékszem hol vesztegelt Anti az bekrepált Opelal, vagy, hogy vitt neki egy srác vizet és emlékszem, hogy neki fehér VW Poloja volt meg, hogy mentes szentikrályi vizet vitt neki hűtve, ja és, hogy szemüveges volt aki vitt neki vizet.


Tehát szelektív a memóriám. És csak 22 éves vagyok.



2020. aug. 1. 06:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Értetlen vagy, azért😂


Amúgy erre nem igazán lehet korrekt választ adni, ilyen vagy és kész. Ahány ember, annyi féle. Nem lehet senki tökéletes.

2020. aug. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!