Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fura érzések esetén?

Fura érzések esetén?

Figyelt kérdés
Egy ideje már ilyen ecstasy,MDMA érzésem van.Ez valami személyiségzavar lesz szerintem,de nem tudom.Valhogy nem érzem jól önmagmat és ez már évek óta tart,csak mindig egy kicsit más.Mit tegyek?

#furcsa #érzés #ecstasy #személyiségzavar(?)
2020. aug. 1. 08:06
 1/4 anonim válasza:
Mármint melyik részét érzed, nem lehet, hogy magas a vérnyomásod?
2020. aug. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem.Ez valami leki dolog.
2020. aug. 1. 09:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez az érzés egy ecstasy használat után uralkodott el rajtad, és azóta sem múlik? Előtte is voltak lelki eredetű problémáid? Ezen kívül vannak még más tüneteid is? (Pl szorongás, depresszió, pánikroham)

Sajnos sok használó nem tudja hogy az ecstasy egy neurotoxikus drog, tele van a net beszámolókkal hogy HPPD-t okozhat. Ez egy rettentően kellemetlen állapot amit akár egyetlen szerhasználat is kiválthat bármi előzmény nélkül. Van akinél elmúlik egy hónap után, másnál 10 év után sem.. Antidepresszánsokkal gyakran jól kezelhető, ha nálad is ez a szitu.

2020. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt nem az a kérdés amit anonim válaszolt. Szedi-e valamelyik tudatmódosítót, mert amit leír, asszerint, ha olyan érzése van, akkor a kérdés jöhet? Mert milyen ecstasy-val, MDMA-val, mert én pl, egyikről hallottam, de a másikról sosem.....ön igen, ezek szerint?


Tehát "Addictológia" a válasz. Háziorvos, telefonon keresse fel, beutaló a szakrendelőbe mielőbb, míg még nagyobb baj nem lesz!

2020. aug. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!