Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a kakaó gengszt...

Szerintetek mi a kakaó gengszter jelentése? Kikre használják?

Figyelt kérdés
pacsi mindenkinek

2020. aug. 1. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

Azokra a bohócokra, akik egyrészt azt hiszik humorosak, pedig annyira sem mint egy papucs, másrészt olyan ostobák hogy még a megfelelő kategóriát sem találják meg a kérdéseiknek.

Ugye, kakaógengszter?

2020. aug. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem olyan kicsi gyerekekre, akiknek még a kakaó a legfőbb innivalójuk, de nagyon életrevalók, szóval nem kicsit megkeserítik a szülők életét. :) Leginkább ovis korúakra mondják.
2020. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kakaó kb mint a puding.Én sók jelzőt használok az ilyenre.Nutella ,cukorka.Volt főnököm egyszer elette a gyáraké elől a gumicukor. A könyök meg az anyjának könyörgött hogy gumimacit akaroook.Onnantól kezdve mindég szívattam ezzel a mondattal.Kicsit vicces mikor a felnőttek édességeket esznek.Mivel ezt a gyerekeknek találták ki...
2020. aug. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanaz kb. mint a papírkutya. Vagyis a hangember, aki csak keménykedik, de amúgy gyáva, gyenge.
2020. aug. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Interneten keménykedő kisgyerekekre. Kakaó a korukra vissza utalva, a gengsztert meg gondolom nem kell magyaráznom.
2020. aug. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!