Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Idegesít hogy az én ismerősöm...

Idegesít hogy az én ismerősöm nem nekem ír hanem a páromnak, szerintetek jogos ha ezen kicsit kiakadok?

Figyelt kérdés

Elvégre nekem az ismerősöm, legyen az barátnő vagy rokon.. Nekem nem is ír, de paromra igen, hogy menjünk velük. Vagy csak úgy.

És ez a illető amúgy jól el is van vele, szerintem mindegy is lenne ha én nem is mennék ha csinálunk velük programot.

De egy kicsit most kiakadtam ezen mert miért nem nekem ír, én is elérhető vagyok, egyébként is a párom egyik ismerőse se ír rám...(csak max akkor ha párom nem elérhető, de ez is neha) Ezt olyan árulásnak érzem.( vagy nem is tudom minek) Egész nap nem ír rám senki és aki az én ismerősöm lenne az se nekem ír.

Az illető lány is, én hívtam már ide oda meg ő is minket. De most kicsit ezen felhuztam magam, és nem először.


Szerintetek?

Normális az ilyen?

Bár gondolom igen csak túlzásnak érzem de akkor is rosszul esik.



2020. aug. 1. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A lánynak van barátja vagy egyedülálló ?
2020. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én totál kiakadnék, jogos.
2020. aug. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Útban vagy, maradj csöndben;)

Bizonyára szimpibb a párod nekik, mint te s ha régen se hívtak el, akkor ez mára megerősíthető tény...


ui: íme pötyögő s nyomkodók hatalmas problémái az életben:))))

2020. aug. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg a párod, hogy legközelebb írja vissza, hogy veled beszélje meg.
2020. aug. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor nem érzem rosszul hogy ez nem volt szép tőle... Pedig barátom se érti miért esett rosszul ez nekem.

Nem is értem hogy nem lehet ezt érteni ><

Megkérjem hogy törölje ki az ismerősei közül vagy az már tényleg túlzás lenne meg feltűnő is?

Sajnos rokon ez a illető és nem is nagyon akarnám megszuntetni vele a kapcsolatot de így ezek után már elgondolkozok rajta

Sokszor érzem úgy hogy jobban kedveli öt mint engem, és tudom hogy nem akarna tőle semmit de frusztrál akkor is. Meg mit küld üzenetet neki,nekem meg nem ...

2020. aug. 2. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!