Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 16 éves fiu vagyok és 11 cm a...

Benedek33 kérdése:

16 éves fiu vagyok és 11 cm a hajam és néha be van fonva és felkötöm és sokan azt mondják hogy az b..zis és szeretném a véleményeteket hogy erre most ti mit mondtok ha meglattok egy fiut igy?

Figyelt kérdés

#haj #gyerek #fonás #16 éves #cikisegitség
2020. aug. 4. 10:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Ne foglalkozz velük! A legfontosabb hogy úgy nézz ki ahogy boldog vagy és önmagad vagy! És az se érdekeljen hogy másoknak tetszel-e így, mindig lesz olyan akinek bejössz
2020. aug. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
Így látatlanba fogalmam nincs róla hogy nézhet ki.
2020. aug. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
10%
Ha már akkora, hogy fonni vagy gumizni lehet csak borzasztó lehet
2020. aug. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
27%
hát, ez tényleg elég elég b*zis lehet...
2020. aug. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha neked így tetszik, akkor hordd így! Senkinek semmi köze hozzá, hogy a SAJÁT hajaddal mit csinálsz. Nem a hajstílusátol kezd el valaki a saját neméhez vonzódni.
2020. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%

Nekem ez az egyik nagy gyengém egy pasin.


Ne vágasd le mások véleménye miatt, merj egy kicsit egyedi lenni!


Egyébként pl a legtöbb metálos arcnak is hosszú haja van, megnézném mikor mondja rájuk bárki, hogy b*zisak :D

2020. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
26%
#6 te valamit nagyon benéztél... itt nem a hosszú haj miatt b*zis a kérdező, hanem mert befonja és azt valamiféleképpen felköti. Mivel képet nem kaptunk, ami illusztrálná ezt a hajszobrászati remekművet, így látatlanban ez úgy hangzik, mint valami barokk-kori hercegnőfrizura.
2020. aug. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%

Nem néztem be. Láttál már pl viking stílusú férfi hajfonatot? Szerintem nagyon is férfias, és nem kell hozzá feltétlenül felborotválni hozzá oldalt. A man bun is jól néz ki szerintem.


Ízlésen meg felesleges vitatkozni. Szíved joga ha neked valami nem tetszik, de emiatt leb*zizni valakit elég udvariatlan. Ha meg esetleg tényleg meleg az illető, azzal sincs semmi baj.

2020. aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
31%
#8 Jajj, istenem, nehogy bárki meg merjen szólalni, mert neked nem elég píszí. :'D
2020. aug. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező, betegre röhögtem magam azon, ahogy ezt elképzelem, nemtudom amúgy mire gondolhatsz pontosan, de így leírva.... xD Hát, kb nekem is valami hercegnőhaj ugrik be! :'D
2020. aug. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!