Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek miért kívánja az...

Szerintetek miért kívánja az ember a szexet minden éjszakás műszak után?

Figyelt kérdés

Váltóműszakban dolgozom, 12/24/12/48 munkarendben, és észrevettem egy érdekes jelenséget az utóbbi 1,5 évben. Miért van az, hogy amikor nem vagyok éjszakás, mert mondjuk szabin vagyok, akkor semmi igényem a reggeli szexre... Ellenben minden egyes éjszakás műszak után, mikor hazaérek reggel, nagyon kivagyok, és bármit megd*gnék. (Van barátnőm, így max. magamnak csinálom.) Szóval nem az a sima "szexelnék egyet" érzés van, hanem konkrétan nemtudok másra gondolni.


Most mellékkérdésként felvetődött bennem, hogy ennek lehet vajon köze ahhoz, hogy az összes ápolónő, akit ismerek, és ilyen munkarendben dolgozik, eléggé ismert róluk, hogy szeretnek dugni?



20-as éveimben járó férfi vagyok.



2020. aug. 4. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
67%

Mert reggel a legmagasabb a tesztoszteron szint.


[link]

2020. aug. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha reggel a legmagasabb a tesztoszteron szint, akkor minden nappalos műszakom után is szexelhetnékem lenne. Ez a jelenség kizárólag éjszakás műszak után áll fenn.
2020. aug. 4. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!