Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azonnal tudtad, hogy ő az igazi?

Azonnal tudtad, hogy ő az igazi?

Figyelt kérdés

Amikor először találkoztál a pároddal azonnal érezted, hogy ő az igazi vagy kellett egy kis idő, míg megfogalmazódott benned? Azt mondják, hogy érzi az ember, én még sosem éreztem, ezért is állok itt értetlenkedve. :)

Várom a tapasztalatokat!



2020. aug. 4. 22:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Mindig egybol ereztem ... aztan par ev mulva ujra :)
2020. aug. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%

Sose éreztem, most sem érzem, pedig 8 éve nős vagyok. Én eleve nem is hiszek abban, hogy létezik úgynevezett "igazi". Másképp mondva, mindenki esetében sok olyan ember, akivel többé-kevésbé működőképesen le tudna élni egy életet.

Vannak hasonlóságok, amik egyben tartanak két embert. Ha egy másik nő lenne a feleségem, nyilvánvalóan vele is lennének olyan hasonlóságok, amik képesek lennéek összetartani egy házasságot, de valamilyen mértékben ezek a hasonlóságok mások lennének, mint a mostani kapcsolatomban.

2020. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
2#Nem szeretnék negatív lenni de ezek szerint ez nem egy igaz szerelemnek tűnik.
2020. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Azonnal éreztem igen. Aztán két év múlva megcsalt. Ez sok éve történt, és azóta még mindig azt érzem, hogy őt szerettem a legjobban.
2020. aug. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mindig is úgy képzeltem el, hogy mindenkinek van egy ún. másik fele, akivel majdhogynem tökéletesen kiegészítik egymást. Érdekes, amit a második válaszoló ír, mert miért ne lehetne akár több ilyen ember is?! Egyébként fura, hogy sosem érezted, de az első kommentelő válasza alapján nem egy megbízható érzésről van szó, ha minden kapcsolatnál érezte. :)
2020. aug. 4. 22:58
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Eleinte termeszetesen ereztem, utolag mar tudtam.
2020. aug. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%
Először szó szerint ki nem álltuk egymást. Idegesített már a jelenléte is, később elmondta, hogy amikor meglátott legszívesebben mindent abbahagyott volna, és hazament volna, annyira nem bírta, hogy látott. Végül az élet úgy alakította a dolgokat, hogy utálatunk ellenére is ha akartuk hanem együtt kellett dolgoznunk hónapokig. Közösen, összezárva egy laborban. Pár napig csak munka volt, semmi beszéd. Végül elkezdtünk beszélgetni, majd az unalmas munkát viccel oldotta, én meg jókat nevettem. Kiderült sok közös van bennünk. Pár hónappal később egy nap megcsókolt. Akkor tudtam, hogy egyszer a felesége leszek. Így is lett. Ennek már jó pár éve,( egész pontosan idén lesz 19 éve) de ma is ugyanolyan nagy lánggal szeretjük egymást..
2020. aug. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%

Én inkább azt éreztem, hogy szimpatikus volt előszőr. Jobban megismerve voltak közös dolgok :)

De én olyan típus vagyok aki első látásra nem tud szerelembe esni. Nekem kell, hogy lássam, mikor milyen közegben, hogyan viselkedik, mi a véleménye dolgokról, milyen az illata, hogyan beszél, honnan jött, mi az érték rendje. Tehát kellett egy kis idő, nálam már az is jó ha már szimpatikus volt. Van ismerősöm aki első látásra "beleszeret" minden jól öltözött férfiba, nekem ez így nem megy xd

A párommal így indult a kapcsolatunk, lassan 2 éve együtt, tervezgetjük a jövőnket közösen.

2020. aug. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Igen tudtam. :) Persze szétmentünk,megbántott és sokáig sirattam magunkat majd megfogadtam hogy hozzámegyek az elsőhöz aki megkéri a kezem és úgy érzem szeretem.Így is történt,évtizedes boldog házasság van már a hátunk mögött.Szóval igazi csak egy van de mással is le lehet élni egy boldog közös életet.
2020. aug. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

Annyira jó olvasgatni hogy nektek sikerült,örülök neki hogy rátok talált a szerelem, bár csak nekem is ilyen érzésem lenne és le is merném őt szólítani,velem csak az a gond így hím létemre hogy érzékeny a lelkem 😕

22F

2020. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!