Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt hogyan kellett volna...

Ezt hogyan kellett volna lereagálni?

Figyelt kérdés

Kocsmáztunk és 2 társaság ült össze. A másikból az egyik srác beszólt valamit, majd megkérdezte hogy ez rosszul esett-e. Mondtam neki h igen, erre azt mondta h nyugodtan elülhetek a pi***ba.

Utána elkezdett szotyival dobálni és azt mondta h arra vár h megtámadjam h önvédelemből jól szájbaverhessen. Én hirtelen nem tudtam lereagálni a dolgot és csak hagytam neki h csinálja. A többiek akik velem voltak beszóltak neki h hagyja abba de nem érdekelte.



2020. aug. 5. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket meg kell tanulni elengedni, sajnos. Ugyanis konfliktus esetén két kimenetel van:

1. szájbavered, ő eldől, beveri a fejét, megy a kórházba, te meg a börtönbe

2. ő ver szájba téged, eldőlsz, bevered a fejed, mész a kórházba, ő meg a börtönbe


Egyik se egy túl jó verzió. Odébb kell ülni, vagy el kell menni, legközelebb meg egyáltalán nem menni olyan helyre ahol ennyi szemetet fúj össze a szél.

2020. aug. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit értelme nincs ilyen verekedésbe belemenni. Egyik haverom, ugyanígy járt, mint te csak ő neki neki mentek és önvédelemből megvédte magát. Na az történt, hogy a haveromnak szilánkosra törték az állkapcsát. Bírósági ügy lett belőle, 1.5 millió forintot kapott az elkövetőtől. Viszont az állkapcsával folyamatosan járt kórházi kezelésekre, beszélni nem tudott, most se igazán. Szóval mérlegelni kell, megéri ilyen módon anyagi pénzhez hozzájutni, meg a bíróságra, kórházba járni.
2020. aug. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Felállni és hazamenni. Pont az ilyen gyökerek miatt nem járok hasonló társaságba.
2020. aug. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Max. pofán fújod egy kis pepperrel, aztán angolosan távozol. Futólépésben.

Amúgy nem értem, mi a frásznak kell nektek egy vadidegen társasággal összeülni.

2020. aug. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kihívtam volna. Nem verekedési céllal, de ha odáig fajul, akkor már leszarom. Előtte adtam volna esélyt, hogy kimagyarázza, miért tirpák velem, de ezt is csak azért mondom, mert láthatóan fiatalok vagytok.

Én olyan helyen dolgozom, ahol a szép szó halottnak a puszi (söröző), minden nap látok ilyen konfliktust.

Egyet fogadj meg: bent soha(!) ne balhézzatok, mert ahányan vagytok, annyian fogtok pórul járni, és azon a szinten már nem számít, hogy ki kezdte vagy ki folytatta.

2020. aug. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a baj nincs ki állásod valószínűleg, azért meri. A másik meg én pont ezért nem járok kocsmába, nem azért mert félek, hanem azért mert ott leginkább ilyen alpári alakok vannak. Én ezzekkel nem vegyülök. Lehúznak a szintjükre ráadásul, nem éri meg.
2020. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja,hogy te valszeg fiu vagy.

Barati tarsasagba azert jar az ember,mert ott kedvelik,epitik segitik. Ok nem a barataid. Ne menj tarsasagba,hanem 1-1 emberrel talalkozz.

Jarok nagyon regota kuzdosportra es ott komoly bemelegites utan es boxkesztuvel egyutt serultek meg sorba ugy az emberek,h honapokig nem tudtak jarni . Szoval ne menj bele verekedesbe,ha nem muszaj es nem egy zart luftben vagy,ahol az eleted vedelme a cel.

Legyen nalad fujos eszkoz. Vmi spre ,ami faj neki,ha lefujod vele.


Undorito az ilyen tarsasag. Primitiv suttyok. Szerintem ne talalkozz tobbet ilyen emberekkel. Keress uj sokkal ertelmesebb baratokat.


Inkabb jarjal sportegyesuletbe sportolni,ott sokkal ertelmesebb emberek vannak. Akar meg boxon is.


Sajnos az ilyen suttyoknal az irigyseg ilyen kotekedest valt ki.


Mar a sertesnel fel kellett volna allnod es megmondani,h inkabb elmesz az egyik lanyismerosodhoz filmezni. Ugyis most uzent neked. Es hazamesz/elmesz edzeni ilyen mergezo suttyo tarsasag helyett.


Az ido draga,ne vesztegesd azamodra ertektelen es artalmas emberekre.


N/38

2020. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pszichopatákkal nem tudsz mit kezdeni.
2020. aug. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!