Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők! Melyik megszólítást...

Nők! Melyik megszólítást veszitek a legnagyobb sértésnek ezek közül?

Figyelt kérdés

2020. aug. 5. 22:18
A kérdező szavazást indított:
tyúk
liba
cica
tehén
malacka
sárkány
kígyó
varangy
hárpia
pióca
41 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az összeset, mivel nem vagyok állat.
2020. aug. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2020. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#1: A gazellának vagy párducnak azért szerintem örülnél.
2020. aug. 5. 22:23
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Akár hiszed, akár nem, egyáltalán nem örülnék neki. De a kérdéseidből ítélve nagyon rá vagy kattanva ezekre az állatos kifejezésekre. Netán furry vagy zoofil vagy? Csak kíváncsiságból kérdem. :)
2020. aug. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Metionin ***** válasza:
92%
A tyúk, liba esetleg, ezeket használják ha hülyének néznek. Engem az zavar. A többi nem izgat, a tehén éppen vicces is lenne a méreteimet tekintve, esetleg egy mikroszkopikus tehén :D De alapvetően nem fordítok figyelmet azokra az emberekre akik a véleményüket ilyen hasonlatokkal fejezik ki.
2020. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent a furry?
2020. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
2020. aug. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Mind sértő szerintem. Sok pasi szerint a ,,cica" aranyos, de szerintem az is undorító, persze biztos van olyan lány/nő, aki szereti. Én lehet azért undorodok ettől a szótól, mert általánosban rám volt állva egy 16 éves (igen, ennyiszer bukott) csaj, aki így hívott engem állandóan, és nem bírtam őt levakarni magamról. Nem fogta fel, hogy akkor még majdhogynem gyerek voltam, ráadásul nyilván hetero.
2020. aug. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%

Illetve ezt is érdemes elolvasni, a 7-es választ pedig mindenki figyelmébe ajánlanám.


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ke..

2020. aug. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Érdekes, hogy a hárpiára kevesen szavaztak. Ezen felül még a liba miatt szomorkodnék, mert szeretnék okosabb lenni. A többit elengedném a fülem mellett, mert egyszerűen azok nem váltanának ki belőlem semmilyen érzelmet. (pl: nem vagyok dagi és nincs is varangy arcom, ergo ilyen megnevezést soha nem kapnék)
2020. aug. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!