Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik, hogy 18 és 20 éves...

Létezik, hogy 18 és 20 éves korom között megcsúnyultam?

Figyelt kérdés

Ahogy visszaemlékszem a fiatalabb énemre mindig csúnyának láttam magam, annak ellenére, hogy mindig megjegyezték, hogy szép vagyok. Mondanom sem kell, nem hittem el, viszont így évek múltán visszanézve a képeket, tényleg szép voltam. Most ha belenézek a tükörbe, akkor tényleg egy csúnya valaki néz vissza rám, sok mindent megadnék, ha újra olyan szép lehetnék, mint anno.

Nem híztam el, nem alkoholizálok és még csak nem is cigizek. Vajon puszta pszichológia lehet, hogy nem látom magam szépnek csak évek múltán visszanézve?



2020. aug. 5. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az nem jó, ami van. Akkor is ugyanúgy csúnyának érezted magad, most visszanézve tetszel csak magadnak. 2 év múlva meg a mostani énedre nézel majd vissza vágyakozva. A fejedben vannak a bajok.
2020. aug. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Az ember meg tud csunyulni eros idezojelbeb, de vissza is tud szepulni akar percek alatt. Huszoneves koromban volt a legszembetunobb. Mikor otthon punnyadtam, a hajam is szaraz kenderkoc volt. Az arcom gyurott volt. Baratnoimmel talalkoztam, erdoben kirandultunk, vagy szorakozni mentunk, es a verkeringessel magyarazom, nem valami ezoterikus dologgal, megszepultem. A szemhejam is mas lett, a szam feszes. A borom kisimult, es a hajam loknis es selymes lett. Mondjuk otthon vissza az egesz.

Nalam az is van, ha setalok valakivel, a palcikalabam hirtelen formas vadlis lesz. Nem tulzok. Bizonyos keretek kozt oda-vissza valtozunk. Az unalom es tespedes csunyit.

2020. aug. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És még 10 év múlva mi lesz?
2020. aug. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen. A mások szerint legszebb, legnagyobb potenciált jelentő korban voltam a legocsmányabb 😂

14-17 évesen tök jól néztem ki, még magamat is szépnek tartottam, ami nagy szó, úgy éreztem, végre bejött az élet, aztán 18-20 éves koromban zsutty, le a lejtőn, szinte minden szarul nézett ki rajtam. Utána valahogy ismét megtaláltam magam és összerendeződtem szinte a semmiből és 24-25 éves koromra megint úgy érzem magam elégedettség szempontjából, mint 10 évvel korábban. Remélem, nem zuhanok így meg 10 évente, mert nem tudom, mit fogok csibalni. :D Mondjuk most már azért figyelek is magamra, szóval talán már egy ideig marad, ami van. Úgy az ősz hajszálakig mondjuk.

2020. aug. 6. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az ellustulásban van valami, lehet ezért érzem ezt.
2020. aug. 6. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!