Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől lesz előnyös egy fénykép?

Mitől lesz előnyös egy fénykép?

Figyelt kérdés

Hogyan kell pózolni egy fotóhoz

(jogosítványkép), hogy előnyös legyen.

Hogyan lehet elérni, hogy ne legyen árnyék az arcomon, ne legyen tokám a képen?

Mit csináljak szemüveg nélkül, ha nem látom a kamerát?

Érdemes egy kicsit erősebb sminket készíteni a fotózásra?



2020. aug. 7. 01:30
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Egy módszerem van, mosolygok.
2020. aug. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Igazolvány képek soha nem lesznek előnyösek sajnos azokkal nem lehet mit kezdeni
2020. aug. 7. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit hajolj előre. A fejet nem engedik le/felhajtani, de ha a testedhez képest előrébb van, akkor kevésbé tokásodsz. Ha hosszúhajú vagy, szerintem jobb a kiengedett haj, felkötve az amúgy normális füleim tök idiótán álltak mindig is és a fekete hajam úgy nézett ki rajtam, mint egy sapka.

Sminkelj erősen. Sötétebb rúzs az ajkakra (nem fekete, de üssön el az arcbőrödtől), szemöldök erősebben meghúzva, szemek és arccsont hangsúlyozva.


Az új személyimet már ilyen trükkökkel csináltam és azon a kifehérített képen így tűntem először pontosan olyannak, ami mellé ha odateszem az arcom kevesebb sminkkel vagy anélkül, el is hiszik, hogy én vagyok.


Engem sajnos mosolyogni soha nem engedtek, nagyon helyezkedni sem, szóval mással nem tudtam trükközni.

2020. aug. 7. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Csak az egyikre: a minap voltam személyit csináltatni, nem kellett levenni a szemüveget.
2020. aug. 7. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy elöttem írták, én is úgy szoktam csinálni, hogy a fejem elörébb van a testemhez képest, ha épp csak egy lehelletnyit, az is sokat számít és azt nem veszik észre. Aztán én ugyanigy lehelletnyit meg szoktam próbálni a jobbik profilomat mutatni, legutóbb az is ment. A fejem picit lefelé hajtom mert így kevésbé feltünö, hogy nagy az orrom :D. A legutolsó igazolványképem tiszta jó lett.
2020. aug. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szemed sminkeld ki erosen, a szadat nem muszaj, a szadal picit mosolyogj hogy az ajkak vonalai felfele iveljenek ettol nem lesz olyan mogorva az arcod, engedd ki a hajad mindenképp vasald ki vagy hullamosisd be.
2020. aug. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Mosolyogni úgy tudom nem szabad. A szemüveget pedig azért venném le mert félek, hogy becsillan a képen.
2020. aug. 7. 17:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Szemüveg lencse nagyságától függ. A régi téglalap szemüvegem nem volt zavaró, de a mostani igen.
2020. aug. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!