Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy fekete ember rasszista...

Ha egy fekete ember rasszista az miért van megengedve?

Figyelt kérdés

Most azért eléggé el vannak ám magukkal a feketék. Mindent megengednek maguknak, az internet birka népe úgyis melléjük áll.

Megbilincselnek egy fekete bűnözőt? Úristen. vagy 3 millióan nézik élőben, hogy milyen szemét rendőrök, elnyomják a bűnözést, hihetetlen!


A feketék rendom fehéreket ölnek, vernek fosztanak ki, csak azért, mert fehérek. Nem a médiának kell hinni. hanem annak aki ott lakik. Személyesen, vagy rokon, családtag stb.

Nekem van! rokonok. Tudjátok mit mesélnek? Minden sarkon rettegnek befordulni, nehogy meglincseljék őket a feketék! Mert nekik azt szabad!


2020. aug. 7. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

merrefelé élsz amúgy?

tudod ugye, hogy a roma nem számít feketének?

2020. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én Ilfordban. Ott nincsenek romák. Ilrford nagyon közel van Londonhoz.

Rokonok viszont az egyesült államokban.

2020. aug. 7. 20:21
 3/9 anonim ***** válasza:
14%

ez esetben nem tudok választ adni, mivel magyarban élek. de a kérdésed alapján olyan embernek tűnsz, akinke meggyőződése hogy képes megvédeni az állítását miszerint a feketék rosszak, és felesleges bármit is hozzáfűzni ehhez mert a váleményed megváltoztathatatlan.

a vita pedig értelmetlen.

2020. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem értelmetlen. És olyan nincs, hogy minden ember ilyen vagy olyan. az általánosítás. Tapasztalatból beszélek, hogy aki blm előtt még mosolygós jegykezelő volt (fekete) és 10 ből 9x nem kérte a jegyet, most kéeps agyonverni, ha nem veszem elő azonnal a jegyet. Saját szememmel látom, hogy megváltoztak és a legtöbb"látható" feketéből a legrosszabbat hozza ki.
2020. aug. 7. 20:35
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem pont a feketék elleni támadást kellett volna felkapni, hanem, hogy a rendőr neki támadt egy ártatlannak.

Hiszen más bőrszínű embereket is támadott már meg rendőr (jogtalanul).

De egyet értek veled, az eleje még tök oké volt, mert az még tényleg a rasszizmus ellen szólt, de már mondhatjuk úgy is, hogy átestek a ló túloldalára. Olyan dolgoktól próbálják óvni magukat, ami nap mint nap más bőrszínű emberrel is megtörténik.

2020. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Erről van szó! átestek a paci túloldalára.

Bááár.. "előkerültek" felvételek amiken az látszódik, hogy a kábítószer hatása alatt álló GF ellenállt a rendőröknek. Állítólag az egyik drogtól fulladt meg stb stb stb...

Tüntetni szabad. Sőt, kell is, ha valami nem tetszik nagyon sok embernek.

De ha utálod a fideszt, az még nem jelenti, hogy gyújtsd föl az egész váci utat. Mert a feketék ezt tették! Üzleteket fosztottak ki, házakat gyújtottak föl! Több tíz milliárd Ft a kár. Plusz azoké, akik otthon nélkül maradtak!


Aztán meg jönnek azok a még szélsőségesebb dolgok, amiktől rosszabb az egész. Jön rengeteg fekete, akik azt hiszik, hogy most mindent lehet.

Azok a "rokonok" az államokban azt mondták nekem, hogy hál' istennek az ő környékükön nincs ilyen. Fel sem tudják fogni azokat a borzalmakat, amiket a média nemközvetít. Azokat, ahogy felgyújtják ártatlan családokra a házakat. Ahogy pusztítanak!

Ahogy ártatlan embereket támadnak meg, ölnek meg a cipőjükért, a telefonjaikért!

2020. aug. 7. 20:54
 7/9 A kérdező kommentje:

3: félreérted. Én nem mondom, hogy a feketék rosszak. Sőt. én azt szeretném, hogy minden ember békességben éljen egymás közt. Fekete, Fehér, Sárga, meg még mittudomén milyenek vannak.

Az Ázsiai érdekes nem nézik le. Pedig könnyű préda. kicsik. Leütöm, mint a sz*r. Ez nem így megy! Ártatlan fehéreket ne gyilkolásszunk, ne fosztogassunk csak azért, mert fehérek.


Ha most a feleségemet megöli egy fekete, akkor most utáljam az összes többi feketét? Nem! Aztánmeg kiderül, hogy a többi fekete próbálta megállítani. Akkor jogos lenne az utálatom? Akkor sem!

2020. aug. 7. 21:01
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

Egy generációs, az élet szinte minden területét érintő társadalmi elnyomásra adott egyéni reakciókról beszélsz.

Annyira nincs értelme annak amit mondasz, hogy azt sem tudom, hol kezdhetnék neki a magyarázatnak.


A jelenlegi blm mozgalom egy szükséges felkelés, nem pedig egy hippi körmenet. A hippi kötmenetekkel senki sem ért el semmit.


Nem estek át a """"""paci túloldalára""""". Ha megnézel statisztikákat, a feketéket hatalmas hátrány éri az egészségügyben, ahol nem kapnak megfelelő ellátást, és a fekete nők halnak bele leggyakrabban a szülésbe, hátrány éri őket az igazságszolgáltatásnál is, amit nagyon remélem hogy nem kell elmagyaráznom, és hátrány éri munkavállalásnál is. Ennek a helyzetnek nincs olyan variációja, ahol a fekete ténylegesen győztesként jöhetne ki.


Az pedig, amiről beszélsz, egyszerűen nem létezik. Nem növekedtek meg a random fehérgyilkosságok, és nem veszéylesebb fehérnek lenni most, mint pl fél éve.

Ezt észben tartva pedig igenis törjenek össze pár dolgot, és engedjenek meg maguknak olyasmiket, amiket normál esetben nem engednének, mert jelenleg ez használ.

Nehogy már legyen egy rakás nemzeti ünnepünk ami arról szól, hogy milyen jól odab asztunk a elnyomóinknak, de értetlenkedjünk akkor, ha más teszi ezt.


(Amúgy ha te vagy az a németben élő szenny, aki már egy hónapja cirkuszol itt: remélem hamarosan észreveszi a környezeted, hogy elment az eszed, és megkapod a szükséges orvosi figyelmet)

2020. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, tudom milyen a helyzetük. Szó szerint ávszázados kisebbségben, "elnyomásban" élnek, ahogy írod is. Igen joguk van fellázadni azellen, hogy nincsenek egyenlő jogaik a "többi" emberrel szemben. De az nem azt jelenti, hogy ártatlan emberek tulajdonát gyújtsák föl.


Nem véletlenül írtam h,ogy ha utálod a fideszt, attól még nem kell felgyújtanod a váci utat, ahol pl rengeteg fideszellenes ember lakik.

Na. érted a lényeget?

A gyilkosságok viszont igenis megnövekedtek. Nagyobb részben azért, mert fosztogatnak. Nem igaz, hogy nem látod amit művelnek. Betört kirakatok, üresre rámolt üzletek. Halálra vert kislány a telefonja miatt.. Halálra vert férfi, aki nem hajolt le egy fekete banda előtt...

Ezek szélsőségek, de léteznek! Eddig nem léteztek! Eddig sosem volt oylan, hogy feketék azért ugorjanak rá 8-an egy fehér férfi mellkasára (megölve) mert nem hajolt meg előttük.


off: láttam a "német" szenny kérdéseit és ő teljesen más nézetet mutat, mint én. Nála is vannak jogos egyértelmű dolgok, amiket nagyon nem jól csinálnak a feketék.

2020. aug. 7. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!