Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rippel Feri vélemények?

Rippel Feri vélemények?

Figyelt kérdés

Régebben még valamennyire szimpatikusnak tűnt, de manapság igen-igen kikerekedik a szemem némelyik megnyilvánulása kapcsán.


Egy cikkből idéznék néhány gondolatot:


"Kizárt dolog, hogy megbetegedjek, mert folyamatosan monitorozom magam. Havonta egyszer csinálok egy teljes vérképet, kielemzem a leletet, és egyébként pedig odafigyelek a táplálkozásra..."


Ő vajon tényleg komolyan gondolja ezt a kijelentést? És egyébként is: csinálok egy teljes vérképet, és kielemzem (!!) ... Mindegy, mindenki képzelheti magát orvosnak, sebaj.


"A testem tökéletesen reagál mindenre, és olyan hamar regenerálódom, hogy nem tudnak kárt tenni bennem..."


OK..., legyen így.


"Az egyensúly- és a térérzékem olyan szinten megnövekedett, hogy eltűntek a szerveimről a kis kalciumlerakódások, amik megnehezítenék a testem munkáját. Éppen ezért az egész metabolikus folyamat felgyorsult bennem..."


Már több megnyilvánulása kapcsán feltűnt, hogy úgy dobálózik a biokémiával, mintha vagy biokémikus lenne, de legalább orvos. Lehet, csak én gondolom így, de én azért biztosan finomabban fogalmaznék olyan témakörökkel kapcsolatban, amelyekben nem vagyok jártas. Orvos szakon tanulok, és bizton állíthatom, hogy a biokémia, meg egyáltalán bármi anyag nem olyan, hogy 2 nap alatt, gyorstalpalón elsajátítom.


Legalábbis nem olyan szinten, hogy random dobálózok mindennel, és komoly életvezetési tanácsokat adok teljesen nyugodtan, magamat szakértőnek beállítva, bármi ehhez szükséges egészségügyi képesítés nélkül.


Tisztelem amit elért, és ahogy kinéz, de szerintem egyre furcsább, "nagy mellényes" kijelentéseket tesz az élet bármely területen, magát

Dr. Superman-nek képzelve.


(Az idézetek eredeti forrása a borsonline)



2020. aug. 7. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Aztán egyszer csak jön a nagy pofáraesés.
2020. aug. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kolléga, ha megfigyeled tagadás az egész. Ez a Rippel bizonyára zseniális artista, de ha ezt elveszed tőle, marad a nagy semmi. Igazából ez amit linkeltél az ő önmegnyugtatása. Ő superman ezért bizonyára nem érheti semmi baj... Na ez a különbség közte meg egy intelligens ember között. Egy intelligens ember tudja, hogy egyetlen rossz mozdulat, derékba törheti a karrierjét, ezért van B lehetősége. Ő meg csak tagad. A tipikus agyatlan sportoló mintapéldája.
2020. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Farm VIP miatt jövök. Igazad lett. Ha nézed láthattad..borzalom..
dec. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!