Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a különbség? Miért sikoltoz...

Mi a különbség? Miért sikoltoznak, illetve miért nem, ha meglátjuk őket valamelyikben?

Figyelt kérdés

[link]


Szóval, majdnem ugyan az a két együttes, csak a fehér az fehérnemű, a piros meg bikini.

Ha a fehérben lenne és rányitnánk az ajtót pl, sikoltozna és valamit hozzánk vágna, meg takarná el magát.

Ha a pirosban lenne, nem zavarná hogy ki látja.

Nem értem.

Valaki elmagyarázná?



2020. aug. 9. 20:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
69%
Aki képes a strandra ilyet felvenni (piros), az olyan is. Mert ha egy fehérnemű keveset takar az oké, úgyis csak egy bizonyos embernek szánják, de a bikini ilyen kevés anyagból már csak felesleges hülyeség. Menjen meztelenül, nem oszt vagy szoroz màr.
2020. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 TR75 ***** válasza:
41%
:-D
2020. aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%

Itt egy videó ajánlom figyelmedbe

Attis elmondja hogy míg az egyik bikini a másik fehérnemű mindegyik

Kb ugyanannyit takar de miért

Van az hogy két fele kepp reagálunk bikini vs fehérnemű

[link]

2020. aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Nati7 köszi 👍👍👍


Meg a többieknek is

2020. aug. 9. 21:21
 5/30 anonim ***** válasza:
56%
Nincs mit 😉
2020. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%
Hát, én a pirosban is sikoltoznék...
2020. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%

Roppant egyszerű: bikinit úgy választ az ember, hogy tudja, közösségbe megy vele. Tehát olyat vesz, amit mindenki számára bevállal.

Míg egy fehérneműben már van szexuális töltete. Kis csipke, más szabás, de azzal egy valakinek akarunk tetszeni. Van, ami csak kényelmi darab, de van, ami azért olyan, mert vágyat akarunk vele ébreszteni. És ez már nem szól mindenkinek.

Tehát nem az a lényeg, mit takar, és mit mutat meg, hanem hogy milyen gondolatokat ébreszt.

2020. aug. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

#6 miért a bikinibe mi rossz van ?

Vagy a színe nem tetszik ?

2020. aug. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
46%

Amúgy normális(!) nő esetében nem ugyanannyit takar a bikini és a melltartó. Átlagos szabású nem pushup, de szivacsos formázott melltartót hordok, és bikiniből is ugyanezt a szabást keresem. Strand után felöltözve látszik, hogy minimum egy centi széles fehér csík villan ki a melltartó felett, vagyis annyival kevesebbet takar a melltartó a bikininél.

Több bikinim van, más-más szabással, de a barnulás vonalából mindegyiknél látszik, hogy más szögben vagy szélességben, de többet takarnak, mint egy rendes melltartó.


Ugyanez igaz a bugyira is egyébként, ha nem tangáról vagy madzagbikiniről beszélünk (bár szabástól függően itt nem feltétlen olyan látványos az eltérés).


Na, ez is egy indok a "sikoltozásra". Már normális nő esetében ugye, nem a képen linkelt izét viselő tüneményeknél.


Másik indok, roppant egyszerű: én rendelkezem a saját testem felett. Csakis én. Ha kimegyek a strandra bikiniben, legyen akármilyen picike is, az az én döntésem, hogy nyilvánosan megmutatom a testem. Az is, hogy mennyit mutatok meg belőle. Ha rám töröd az ajtót az öltözőben, azzal ezt a döntési jogot veszed el tőlem erőszakkal.

Ennyire egyszerű.

2020. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Nem a bikiniben mint olyan van rossz, hanem ebben a konkrét darabban. Számomra. Én ugyanis ennél sokkal többet takaró bikinit hordok csak.
2020. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!