Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Önbizalom hiányos lehetek?

Önbizalom hiányos lehetek?

Figyelt kérdés
Nem szeretek emberek közé járni mindig attól tartok hogy kinevetnek. Volt már rá példa hogy az utcán nevettek rajtam mikor mentem velük szemben.Meg az is a baj hogy zavarban vagyok és nem merek emberek szemébe nézni mintha szégyellném magam.Meg ha valakivel beszélgetek dadogok és zavarban vagyok. Valaki hasonló helyzetben vagy segíteni tudna?

2020. aug. 9. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez így eléggé szociális fóbiának tűnik.

Menj el szakemberhez aki diagnosztizál és kezelésbe vesz, mert ha elhanyagolod, akkor az évek múlásával egyre rosszabb lesz. Tapasztalat.

2020. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ilyen időszakom, hány éves vagy egyébként? Történt valami konkrétan ami miatt így félsz?
2020. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tiszta ilyen voltam én is nagyon sokáig, néha befigyel ez a dolog.

Környezetváltozás, képzés, igyekezet változtatni dolgokon, és azzal foglalkozni, hogy ne másnak, hanem saját magadnak megfelelni. És nem kihagyni lehetőségeket e miatt.

2020. aug. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves 3as Én is elszeretnék költözni úgy érzem már régóta hogy a környezet változás segítene. De ami furcsa ha pl másik városban vagyok ott eltűnik és nem vagyok zavarban.
2020. aug. 9. 23:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem vagy zavarban, mert ismeretlen terep, környezet, magadra vagy utalva, és az agy ilyenkor konkrétan valóban a feladatokra, a "túlélésre" koncentrál, tehát a fő célokra. Ezért is jó a környezetváltozás.
2020. aug. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!