Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Apának szóljak, hogy rossz az...

Apának szóljak, hogy rossz az autója ?

Figyelt kérdés

Direkt nem a közlekedésbe írtam, mert itt az emberi része a döntő és nem a műszaki.


Tehát nekem elég jó a fülem minden hibához ami az autókkal kapcsolatos, fel is fedeztem ,hogy nyikorog a kormányszervó mert nincs benne olaj, nem merek bele venni mert nem tudom mi kell. El kellene vinni szerelőhöz mielőtt az egészet fel kell újítani mert szárazon megy. Csak az a bajom, hogy ez a kocsi mindig minden héten valami miatt szerelőnél van már lassan 7 hete egyszer a kézifék, a toronycsapágy, a kipufogórendszer, a klíma , minden sz*r miatt. És mindig én vagyok a hibás mert én veszem észre hangok útján a hibát vagy mondjuk megmentettem a kocsit motor generáltól mert észleltem, hogy nem nyitott a termosztát és nem ment a nagy vízkörbe a hűtővíz. Tehát ilyen apróságok miatt mindig le vagyok ordítva, hogy mindig csak a hibát keresem és folyton másik autóval kell ( az enyémmel ) mennie vidékre, tudni kell nekem egy régi kis vackom van, de én szeretem, soha sincs baja ( most vittem az én szerelőmhöz és 1 óra alatt meg is csinálta a hibát, könnyű szerelni ) mondtam neki is ezt a szervós dolgot, de ő nem foglalkozik ilyenekkel, Lada, Skoda és az én régi Swiftem, szervót még nem is látott csak suliban).


Lényeg, ha mondom ,hogy kéne megint menni szerelőhöz kiabálás lesz ha meg nem mondom 1-2 hét múlva akkor meg azért leszek hibás mert nem szóltam és rá kell megint költeni jó sok tízest. Így azt fogom eljátszani, hogy nem is tudtam róla, nem arra figyeltem, stb.


Mit csinálnál ?



2020. aug. 10. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Emberek eleterol van szo. Ha kell, meg balheznek is vele.
2020. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálnék ekkora ügyet ebből. Ügyes vagy, igen, mondd meg nyugodtan, hogy ha legközelebb viszi szerelőhöz, nézzenek rá a szervoolajra. De érdekes a szerviz is, hogy hetente vissza kell vinni valamiért. Miért nem nézik át egyszer rendesen, és csinálnak meg mindent, amit kell? Apád is nyugodtabb lenne,
2020. aug. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem szokott nyikorogni a szervó..... Megnézted, van benne olaj? Ha nincs és ilyen nagy szaki vagy hogy hallod a szar kéziféket is, akkor miért nem töltessz rá? Miért nem nézed meg hol folyik, aztán mondod meg a faternak hogy figyu, itt folyik, ezt megjavítják azt nem romlik el a szervó...
2020. aug. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha ekkora szaki vagy, csak be tudnal ballagni egy autos boltba, ahol az auto adatai szerint megfelelo olajat adnak.

Egy kupapot le meg visszacsavarni nem atomfizika.

2#, egy normalisabb szerviznel minden perc be van táblazva. Ha te odamesz hogy baj van a csapagyakkal, akkor nem fogja az idejet pocsekolni, hogy olyan alkatreszeket is atnezzen, amit te nem kértél.

2020. aug. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a biztonság kedvéért szólnék, hogy nézesse meg szerelővel.
2020. aug. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vagy próbáld meg idegen nyelven elmondani neki, az mindig kevésbé tűnik súlyosnak.

- Father, your car is wrong. Seriously the f*cking servo oil gone,

2020. aug. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De jó, pont angolt tanulok csak a Seriously-t kellett lefordítanom. :)
2020. aug. 10. 18:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt a szót ki is hagyhatod akár. :D
2020. aug. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#6, Mond hogy a google fordito dobta ki amit irtal.
2020. aug. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: saját kútfő, és nem törekedtem a nyelvtani helyességre, hogy menőbb legyen.
2020. aug. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!