Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha minden rosszra...

Mit tegyek, ha minden rosszra fordult?

Figyelt kérdés

Megromlott a kapcsolatom apámmal, nem jönnek össze a kapcsolataim, munkámban sem érzem azt, hogy szeretem, kifogom a legrosszabb kollégákat...

Egyszerűen minden és mindenki ellenem van. Annyira nem érzem jól magam, hogy még az öngyilkosságon is elgondolkodtam.


2020. aug. 10. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Ha sok kapcsolatod tönkre megy, bizony felmerül a kérdés, hogy az egész oka közös és az te vagy.

Ezt úgy tudod meg, ha megkérdezed őszintén, hogy mi volt, amin javíthatnál és mit csináltál jól. Mindnekinek vannak javítani való dolgai az életben. És mindenki csinál jó dolgokat is. Veled is ez van.


Aztán, ha megkaptad a válaszokat, látod, mi az, amit többen is mondanak rólad és tudsz majd erről és oda tudsz figyelni rá.


Nekem egy könny segített sokat hasonló helyzetben.

2020. aug. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős az érzés, és ilyenkor az ember reflexből magában keresi a hibát és saját magát teszi felelőssé mindenért. De bármennyi önkritikád is van, akkor is rájössz, hogy nem feltétlen benned van a hiba, egyszerűen csak így alakultak a dolgaid. Apáddal tarts egy kis szünetet, köszönj neki normálisan, de ne beszélgess vele. 1-2 hónap múlva elfelejtitek az egészet és akkor próbáld meg vele helyére tenni a dolgokat. Leülsz vele kávézni és elismered előtte az esetleges hibáidat. Hidd el, apád nem utált meg örökre, csak idő kell neki. Munkádnál nehezebb változtatni, főleg, ha rossz emberekkel hozott össze a sors és nem a valós éneden látják benned. Itt csak az a megoldás, hogy elmész, vagy veszel egy levegőt és megpróbálsz addig dolgozni, amíg valami miatt még nem mondhatsz fel (pl.: szerződés miatt, vagy azért, mert nincs más számodra egyenlőre). De semmiképp se légy öngyilkos, nekem is voltak ilyesfajta történések az életemben, de hetek alatt el tudtam vinni optimálisabb irányba a helyzetem végül. Apró, de elsőre nehéz lépésekkel. Rajtad áll, és ne feledd, hogy néha az is sokat számít, ha tudod racionálisan rendszerezni a gondolataid.
2020. aug. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Kérd Jézust, hogy segítsen! :)
2020. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Okes, most osszedolt minden korulotted, de akkor miert az onmegsemmisites jut eszedbe mint megoldas, amikor csak tovabb kellene lepned. Ne az elromlott eleten keseregj, hanem nezd meg, hogy mit tartogat a jovo ... lesz ott valami jo is, csak jol korul kell nezni :)
2020. aug. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez az év senkinek nem jött be úgy igazán, úgyhogy én már most nagyjából átérzem miről beszélsz. Azonban oké, most a padlón vagy, de túl kell lépned a nehézségeken! Ha valami nem tetszik változtass, ha apukáddal összevesztetek akkor mindenképpen beszéljétek meg. Azért rossz minden, mert csak agyalsz a gondokon. Ne agyalj, hanem a megoldásokat keresd!
2020. aug. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Hogy is van az a mondas? Ha citrommal kinal meg az elet, szerezz hozza egy kis cukrot es csinalj egy limonadet :)
2020. aug. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Az is megoldás, hogy mindenki mást okolsz és sosem akarod megtudni, mit látnak máshogy az emberek, mitn te.
2020. aug. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!