Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még rajtam kivűl olyan...

Van még rajtam kivűl olyan ember, aki nem szereti a nyarat a tikkasztó meleg miatt?

Figyelt kérdés
Én inkább a hűvösebb, esős🌧☔💦💧, szeles🌬 időket szeretem.

2020. aug. 10. 23:32
A kérdező szavazást indított:
Én sem szeretem a nyarat.
Én imádom a nyarat.
41 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
Hányszor kérdezitek ezt még meg?
2020. aug. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

#1, már ne haragudj, de én egy ilyen kérdést sem olvastam még a hasonló kérdések között sem.

Ha te mégis már a sokadikat olvasod, nem muszáj válaszolni!

2020. aug. 10. 23:37
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Tavaszt es az oszt szeretem. Nyaron tul meleg van, telen pedig tul hideg.
2020. aug. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

En nem birtam elviselni, mig otthon eltem. De miota egy szeles, hideg orszagba keveredtem a parvalasztassal, azota latogataskor nagyon elvezem. Nem, nem azt, hogy tikkaszto. Hanem hogy ujjatlan, rovid cuccban mezitlab lehetek, es minden novenynek eros illata van a meleg miatt. Meg a tucsokciripelest!!!

Mit nem adnek erte. De harminc eve nem volt meg ennyire szar meleg otthon.

2020. aug. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
20%

Tessék, íme, egy nem olyan régen kiírt ugyanilyen kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Én imádom a nyarat.

Nem kell önvisszaigazolást kérni, csak mert te utálod a nyarat. Én meg a depressziós, felhős, esős, hideg, széles időt utálom. Most én is írja ki egy kérdést, hogy ki szereti még rajtam kívül a nyarat?

2020. aug. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#5, utálod a széles időt? :D az igen! Írj ki nyugodtan, engem nem zavar! Komment gyűjtögetős kérdésekből sokkal több van, akkor téged miért zavar +1 nyár utálós kérdés?! Lehet tovább tekerni, nem kell válaszolni.
2020. aug. 11. 08:03
 7/17 anonim ***** válasza:
32%

#6

Gratulálok. Sikerült megragadnod a lényeget! Telefon autokorrekt. Ez van.

SZELES!


És most azzal megkönnyebbült a kicsi lelked, hogy nem vagy egyedül, aki nem szereti a nyarat? Ennyire magányos vagy, hogy szükséged volt a hasonszőrű pajtásaid visszaigazolására?

2020. aug. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#7, szerintem a válasz hasznossági százalékod magáért beszél.
2020. aug. 11. 19:06
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

#8

Aham, te ebből vonod le a hasznosságot? :D Mióta is vagy tagja ennek az oldalnak? Gondolom pár napja regisztrálhattál. Akkor felvilágosítalak: a százalék semmit se jelent.

2020. aug. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Mindennél jobban imádom az esőt, a borongós időt és a havat, de a nyárnak is meg van a saját hangulata és azt is nagyon szeretem:)
2020. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!