Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretitek a tipikus magyar...

Szeretitek a tipikus magyar ételeket?

Figyelt kérdés
Miket szerettek közülük és miket nem? Szóltak már be amiatt, hogy szerettek/utáltok egy adott magyar kaját?
2020. aug. 11. 13:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem igazán jönnek be és rendszeresen kapok emiatt negatív megjegyzéseket. Pl. ha valahol pörkölt van és nem kérek, akkor megkapom, hogy mi az már, hogy nem szeretem... De, még rengeteg másik kajára is igaz.
2020. aug. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

Nem igazán. Nem szeretem a nagyon zsíros, nehéz ételeket. Van egy-kettő, amit megeszek, de nem esem túlzásba. Általában a vidéki rokonaim szólnak be, hogy mi az már hogy nem szeretem ezeket az ételeket. Mintha nem tudom milyen nagy bűn lenne... -.-‘

Ők meg csak zabálják mértéktelenül mindennap az ilyen típusú kajákat, nulla sport, aztán csodálkoznak ha idő előtt elviszi őket valami.

A kicsit modernebb és egészségesebb ételekre meg olyanokat mondanak, hogy azok nem érnek semmit, abba nincs erő, attól nem szedek fel magamra semmit. Csak az nem jut el az agyukig, hogy nem is akarok felszedni magamra semmit.

2020. aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Igen, kettő kivételével: a pacal meg a kocsonya. A többi jöhet.
2020. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%

Mindet szeretem ... azon nottem fel. Miert is ne szeretnem?


Persze aki menzan nevelkedett annak valoban rossz emlekei lehetnek a mocsingos hussal kapcsolatban, de ez nem a magyar konyhat minositi.

2020. aug. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Gulyas? Csirkepaprikas? Halaszle? Birkaporkolt? Sultkacsa? Toltottcsirke? ... akar hogy is gondolkodom, csak jo kajak jutnak eszembe es meg lehetne sorolni a vegtelensegig.
2020. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Toltottkaposzta - ki nem szereti? Vagy a lecsot?
2020. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Imádom, nagyon izgalmas ételeink vannak és isteni desszertjeink. Ha valakinek a zsírban tocsogás jut eszébe róla, akkor rosszul készítik el az adott ételt.
2020. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Igen, nagyon szeretem, de rendkívül hizlalnak, ezért óvatosan kell bánni velük.
2020. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

Nem szeretem ezeket, nekem mind túl húsos és túl zsíros.

Igen, többen szeretnek kiröhögni vagy beszólni amiért nem szeretem. Nem igazán veszem magamra, nem az én szegénységi bizonyítványom, nem én bántok másokat ízlés miatt. :)

(A lecsót szeretem ahogy én csinálom, de nem tudom hogy az "tipikus magyar étel"-nek számít-e.. :D )

2020. aug. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok oda értük, nem azért, mert zsíros, de valahogy nem a kedvenceim. A pörkölt még oké, azt néha eszek, de pl. a gulyást nem szeretem, a halászlét sosem kóstoltam, már a gondolatától is kivagyok; nem szeretem a töltött káposztát, paprikás krumplit, csirkepaprikást, stb. Valahogy nem az én ízvilágom. Az ilyen pacal, kocsonya, ilyesmiket egyáltalán nem (egyedül a tepertőt szeretem, de azt is ritkán eszem). Sokkal jobban szeretem a cseh és a szlovák konyhát, pedig az sem igazán egészséges :)
2020. aug. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!