Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mások hogy kezelik, amikor...

Mások hogy kezelik, amikor egy bevásárlóközpontban két beszélgető ember miatt, akik közvetlenül egy polc elé állnak, nem férnek hozzá a levenni/megvenni kívánt áruhoz?

Figyelt kérdés

Engem nagyon idegesít az ilyen viselkedés. Ilyesmire gondoltam:


https://www.youtube.com/watch?v=PxQjAd-1m_s



2020. aug. 11. 22:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"Elnézést" ... és közben egyre közelebb megyek a polchoz rajtuk keresztűl.


Elmegy mindenki.


Ez a videó nem realisztikus.

2020. aug. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Megvárom, míg arrébb eszi őket a rosseb.
2020. aug. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én jelzésértékűen leparkolok a bevásárlókocsival a polcnál. Nem tolakodok, mert nem szeretek tolakodni, és én sem szeretem a tolakodókat, de észre szokták venni magukat és arrébb mennek. Ami a videóban van, olyat soha nem tapasztaltam, pedig rendszeresen és több boltba is járok bevásárolni. Nem jellemző, hogy a boltban kezdenek lelkizni emberek. Az sokkal tipikusabb, hogy nem tudnak dönteni, nagyon válogatnak, vagy keresnek valamit.
2020. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Nekem van egy különleges nézésem, ami ugyan nem rossz szándékú, de figyelemfelkeltő.

Másrészt szólok a csürhének.

2020. aug. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"Elnézést.." Miközben nézok és esetleg ujjal mutatok a polcra, amihez hozzá szeretnék férni. Szerintem ilyen helyzetben bárki arrébb menne.


Ha viszont éppen hisztérikusan sír valaki a jégkrém előtt, mint a videóban, akkor lehet visszamennék később, vagy nem vennék abból a konkrét jégkrémből, hogy ne zavarjam. Ilyennel viszont még nem találkoztam soha életem során.

2020. aug. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A videóban szereplő férfi színész egy szerepet játszik. Egy félszeg, szégyenlős, komplexusos emberkét alakít. Én magam is férfi vagyok és hasonló szituációban egyszerűen oda megyek és jó hangosan, érthetően, hogy a szándékom nyílvánvaló és mindenki számára érthető legyen, azt mondom: bocsánat, szabad lesz? Vagy: oda engedne kérem a pochoz? Köszönöm! Természetesen minden indulat nélkül és megfelelő hangerővel, határozottsággal.
2020. aug. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Tetszett a link. :DDD


'Elnézést a tejért jöttem és megvan oldva a dolog.'

2020. aug. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ekkora paraszt a világom nincs, a legtöbbje azért arébb áll. Nem az én hibám, ha a nőnek szerelmi bánata van.
2020. aug. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Hát ha ilyen létezne a valóságban is, mint ami a videóban arrébblökném mindegyiket a pics*ba
2020. aug. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Általában megállok előttük/ mellettük és várok pár pillanatot, hátha észreveszik magukat. Mivel az esetek igen nagy többségében ez nem történik meg, hangosan szólok, hogy "elnézést". Ha még ebből sem kapcsolnak elindulok a polc felé és még egyszer mondom, hogy "elnézést". Itt már rájönnek, hogy mi is van.
2020. aug. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!