Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Graphic Design MA milyen nektek?

Felhi1 kérdése:

Graphic Design MA milyen nektek?

Figyelt kérdés
METU-s és MOMÉ-s hallgatóktól kérdezem elsősorban.

2020. aug. 12. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
A MOME-t válaszd.
2020. aug. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Azt még megkérdezhetem, hogy miért jobb választás a MOME?


Annyira nehéz belelátni a két egyetem felépítésébe és mindig kérdés számomra, hogy miért egyik vagy másik, mert személy szerint mindig csak az egyikről lesz átfogó képem.. Ezért örülök, ha másnak esetleg van plusz információja

2020. aug. 12. 09:00
 3/4 anonim válasza:
100%

A MOME-ra állítólag nagyon nehéz bekerülni, de eredményes az oktatás (nem hiába tartozik Európa azt hiszem 100 legjobb művészeti egyeteme közé). Úgy tudom, Magyarországon a METU művészet terén a gyengébbek közé tartozik. A többi szakról nem tudok nyilatkozni. Ne tévesszen meg a weboldal és különböző platformokon való felépítése és a magas költségek, mert többet fektetnek a látszatra.


Én még gimibe járok, de az utóbbi évben beszélgettem egyetemistákkal és sokat kutattam a témában. Ha nem helyesek az információim, sajnálom, de remélem, tudtam segíteni :))

2020. aug. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindkettő szar. METU-ra jártam és utáltam, nem tanítottak semmit. MOMÉSOK meg elszálltak agyilag, totál beképzeltek és egyformára formálnak.

Ha végeztél alapkepzest valahol akkor inkább arra alapozz, nem érdemes tervezőgrafika mesterre menni szerintem. Inkább dolgozz egy stúdióban, ügynökségnél szerezz rendes tapasztalatot.

2021. jún. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!