Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan és miért ért véget...

Hogyan és miért ért véget barátságotok és/vagy nagy szerelmetek/párkapcsolatok?

Figyelt kérdés

Hosszú, akár gyermekkori barátságotok.

Nagy szerelem/párkapcsolat, amikor összetörték a szíveteket?


Mi történt? Bánjátok, hogy véget ért? Azóta esetleg találkoztatok (véletlen/direkt)?


Hány évesek vagytok?



2020. aug. 12. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Az egyik pletykákat terjesztett, és ezért senki nem akart egy ideig barátkozni velem. A másik képtelen volt sokadszori kérés ellenére is időben válaszolni beszélgetés közben (teljesen lesz.rom viselkedés, hogy 4-5 óránként egy hülyeséget odaböfög néha meg napokra eltűnik). A harmadik képtelen volt felfogni, hogy biszex vagyok és nem meleg vagy heteró.


Egyiket sem bánom. Pusztuljon a férgese, nem pazarlok időt idiótákra.

2020. aug. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Elsö nagy szerelem vége: mert elköltöztek merhetetlen messzire a szüleivel. A baratom megkert a szüleimtöl hogy elvehessen mehessek vele es nem engedtek el. Romeo es Julias szakitas volt kb. Aztan korhàz. Aztàn vége.en 14 ö 16 volt. 2 év mulva en 16 ö 18.szakitàs.


Ehhez kepest azota mondhatnam komoly kapcsolatom nem volt.

Megcsaltak leléptek. Emlitesre sem méltok, hiaba a több év, tervezések is együtt. A vége kisstilü. Kiabrandito.


Legigazibb baràtsàgom ami 6 èves kortol kezdödött es együtt nöttünk fel, aztàn kikezdett a baratommal huszonévesen. Es ez jellemzö is maradt rà a mai napig, hogy arra nyomul, aki csak rànèz, az se szamit ha csalados, de tenyleg semmi nem erdekli.

2020. aug. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anyukám és az ő anyukája is együtt volt annó kórházba amikor születtünk. Egészen mostanáig (16 évig) barátok voltunk, de rájöttem, hogy kibeszélt és mindent visszamondott a pasijainak és másik barátnőinek... Kétszínű kígyó...
2020. aug. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Óvodában lettünk barátnők, és a távolság ami véget vetett a barátságnak. Mindketten férjhez mentünk, én külföldre költöztem, ő meg egy kisvárosba, Budapesttől nem messze. Több mint 15 év után a facebookon talált rám. Tartjuk a kapcsolatot de csak pár mondat erejéig. "Hogy vagy? Boldog szüli/névnapot etc" Hiába voltunk majdnem 20 évig nagy barátok a távolság megtette a hatását. Ezt egy kicsit sajnálom, mert tényleg szép barátság volt.

Első szerelem, nekem volt fájdalmas. Fiatalon 15 évesen fülig beleszerettem egy 17 éves srácba. De akkor még csak álmodoztam róla. 17 éves voltam amikor összejöttünk. Másfél évig tartott. Én szerettem, ő csak kedvelt. Más kellett neki. Vége lett. Összetört a szívem, kellett idő míg újra magam lettem. Akkor követtem el életem első rossz hibáját, hogy férjhez mentem az akkori páromhoz, remélve fogom tudni őt is olyan nagy lánggal szeretni. Nem tudtam ( 3 évvel később barátsággal el is váltunk) 29 éves voltam amikor találkoztam véletlenül az első szerelmemmel. Örültem neki, és akkor hálát adtam a sorsnak, hogy legalább nem voltam olyan ostoba, hogy öngyilkos legyek a bánat miatt vagyis miatta. (na igen, akkor még úgy gondoltam, hogy belehalok a fájdalomba, megkéne halni,az is jobb lenne mint a bánat) Jót beszélgettünk, de feltettem magamban a kérdést: "Angi! Mit szerettél benne? " De bevallom jó érzés volt, hogy bár mindketten elváltunk, éppen partner nélkül voltunk, és hónapokig keresett, udvarolt, újra engem akart. De én már nem, az a hajó elúszott. 31 évesen újra férjhez mentem az egyik kollégámhoz. Vele kimentem külföldre is,és őt is nagy szerelemmel szeretem. ( a férjem is fülig szerelmes belém) Kaptam egy második esélyt a szerelemre. Ennek is már több mint 10 éve.

47/N

2020. aug. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok hajlandó valakivel 6 hónapnál tovább együtt lenni, úgyhogy semmi különös nem volt. Oda volt írva a naptárba, h itt a vége, és kész. Persze azóta is jóban vagyok mindegyikkel, 6 hónap arra kevés hogy nagyon megbántsuk egymást.
2020. okt. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!